М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aleksandr541
Aleksandr541
05.09.2021 17:47 •  Литература

"капитанская дочка" мини-сочинение. "чем вызвана взаимная симпатия между пугачёвым и гриневым? "

👇
Ответ:
Xzkto666
Xzkto666
05.09.2021
Пугачев был беспощаден к своим врагам, но для Гринева он не такой уж и  «изверг», «кровопийца» и «злодей» . Наоборот Гринев видит в Пугачеве «широкую  душу», который помнит добро,   который может, как казнить так и помиловать. Когда восставшие ,захватили Белогорскую крепость, то Пугачев помиловал Гринева.Гринев отказался служить Пугачеву, потому что остался верным присяге. Пугачев оценил этот поступок ,он понял, что молодой человек не сможет быть предателем Он узнал Гринева, и вспомнил ,как тот подарил ему заячий тулуп «я помиловал тебя за твою добродетель, за то, что ты оказал мне услугу, когда я принуждён был скрываться от своих недругов».
4,4(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Flexx1337
Flexx1337
05.09.2021

Задум "роману про диявола" виник у Булгакова ще в 1928 р Рукопис першої редакції, по всій видимості з частиною чернеток і підготовчих матеріалів, була знищена їм опублікував в березні 1930 р Про це він повідомляв в листі уряду від 28 березня 1930 року ( "і особисто я, своїми руками, кинув в піч чернетку романа про диявола" [1] ) і в листі В. В. Вересаеву від 2 серпня 1933 року ( "у мене ж вселився біс. Вже в Ленінграді і тепер тут, задихаючись в моїх комнатенках, я став мазати сторінку за сторінкою наново той свій знищений три роки тому роман. Навіщо? Нс знаю " [2] ).

Текст першої редакції, як можна зробити висновок зі збережених чернеток, значно відрізнявся від опублікованій остаточної редакції роману. Чи не провідну роль відігравало сатиричне початок з елементами гумору. Під час роботи над романом посилювалося його філософське звучання: подібно видатним реалістам XIX ст., Письменник намагався вирішити "кляті" питання про життя і смерть, добро і зло, про людину, його совісті і моральних цінностях, без яких він не може існувати.

Роман "Майстер і Маргарита" складається ніби з двох романів (роман у романі - прийом, використовуваний Булгаковим і в інших його творах). Один роман - з античного життя (роман-міф), який пише Майстер, то розповідає Воланд; інший - про сучасне життя і про долю самого Майстра, написаний в дусі фантастичного реалізму. На перший погляд - два, абсолютно не пов'язаних один з одним оповідання: ні за змістом, ні навіть по виконанню. Можна подумати, що писалися вони абсолютно різними людьми. Яскраві фарби, фантастичні образи, химерний стиль в сучасних картинах і дуже точний, строгий, навіть дещо урочистий тон в романі про Понтія Пілата, який витримується в усіх біблійних главах. Але, як зазначає один з найцікавіших дослідників роману Л. Ржевський, "два плану булгаковського роману - сучасний, московський, і древній ершалаімскій - пов'язані композиційно прийомами зчеплень, повторів і паралелей"

4,4(95 оценок)
Ответ:
gulbakhar
gulbakhar
05.09.2021

«преступление и наказание» — социально-психологический и социально-философский роман фёдора михайловича достоевского, над которым писатель работал в 1865—1866 годах. впервые опубликован в 1866 году в журнале «русский вестник» (№ 1, 2, 4, 6—8, 11, 12). через год вышло в свет отдельное издание, структура которого была немного изменена по сравнению с журнальной редакцией; кроме того, автор внёс в книжный вариант ряд сокращений и стилистических правок.

преступление и наказание

Объяснение:

преступление и наказание

4,8(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ