М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bellatrissa21
bellatrissa21
29.03.2021 05:30 •  Литература

Сочинение на тему "здоровье - главное богатство"

👇
Ответ:
soffi2006
soffi2006
29.03.2021

В мире настоящее богатство не деньги,слава или популярность.Настоящее богатсво-здоровье.Чтобы завладеть этим богатством,нужно вести здоровый образ жизни.Тоесть не пить,не курить,ограничивать себя фаст фудами,хотя бы изредка заниматся спортом.

4,8(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Нещодавно у мене з’явилася чудова нагода ознайомитися з доволі-таки незвичайним та водночас цікавим жанром літератури – фантастикою. Цей жанр одразу ж привабив мене своєю непередбачуваністю й таємничістю. До речі, фантастична література – це відносно молода література, вона з’явилася на початку XX ст. По суті вона виникла в той час, коли наука набула стрімкого розвитку.

На мій погляд, найвидатнішим письменником-фантастом можна назвати американця Рея Дугласа Бредбері. Його перу належить понад 800 різноманітних новел та оповідань. Між іншим, в усіх творах письменника йдеться про подальше життя людства, тобто про його майбутнє. Чи подобається мені майбутнє, змальоване у творчості Рея Бредбері? Відверто скажу, що ні. Чому? А ось, наприклад, узяти хоча б славетну новелу Рея Бредбері “Усмішка”. Описані у творі події відбуваються у 2061 році. Людство вже пережило ядерну війну, у містах панує бідність і голод. Довкола панує суцільний безлад. Єдиною розвагою для людей було свято науки. Свято це полягало в тому, що мешканці міста виходили на вулиці й трощили заводи, фабрики, розбивали машини, нівечили архітектурні пам’ятки. І от в одному з таких міст відбувається вже відоме читачам свято науки. Люди прийшли на майдан, стали в чергу, щоб плюнути в картину, на якій зображена Мона Ліза зі своєю чудовою усмішкою. Невже так змогла б вчинити цивілізована людина? Виявляється, що так. Точніше, сама цивілізація змінила людину. Наука й техніка наскільки сягнули вперед, що людство геть забуло про моральні цінності. Люди перестали бути собою, вони стали жорстокими, грубими, бездуховними.

Новела американського письменника є своєрідним попередженням про небезпеку. Але все ще можна виправити. Просто люди не повинні забувати про духовність та моральні цінності.

4,4(45 оценок)
Ответ:
pedroluisfigoowupwm
pedroluisfigoowupwm
29.03.2021

1. Из стихотворении А.Л. Барто "Болтунья" девочку звали Лида;

Из стихотворении А.Л. Барто "Королева" девочку звали Настасья;

Из стихотворении А.Л. Барто "Девочка-рёвушка" девочку звали Ганя.

2. Я не знаю, какие стихотворения вы изучали, сколько там букв нужно?

3. В рассказе «Живая шляпа» главный герой Вадик и его друг Вовка.

В рассказе "Незнайка" главный герой Незнайка.

4. Я не знаю, о каком стихотворении вы имеете ввиду, сколько там букв нужно?

(Если не подходит напиши комментарий под мой ответ, сколько там нужно букв)

4,7(77 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ