М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
keti230187
keti230187
18.07.2020 11:58 •  Литература

Всем! я тут пишу сочинение по роману "евгений онегин", вот уже написал 5 страниц всего сочинения по плану, не могу ответить на 3 пункта из этого последние и сочинение будет готово, вот эти пункты 1. дуэль и убийство ленского. начало обратного отсчета, начало возврата к себе истинному. 2. путешествие. познание реальной родины и ее народа. изменение в мировоззрении, воскрешение в душе подлинно человеческого. 3. любовь к татьяне — обретение себя истинного, расцвет души. если , буду блогадарен, заранее !

👇
Ответ:
bikkinyaev2006
bikkinyaev2006
18.07.2020

вообще то..1)нужно конкретно задавать вопросы что ты хочеш этим сказать...у каждого на этот счёт мировозрение разное...я тоже писал сочинение..и как я считаю Евгений онегин не хотел этой дуэли он корил себя за то что он согласился, веть он сам если ты помниш по тексту романа переборщил с местью Ленскому, но и отказаться от этой дуэли он не мог,потому что его сочли бы трусом в то время.Он был зол  в то время на самого себя.Ну и эта дуэль, его уединенность послужило возвратом к себе истинному потому что он был замкнутым аристократом как ты помниш он знал науку страсти нежной но именно после этого он веть ещё более замкнулся в себе..смерть ленского и путешестваия в целом дали такую картину когда человек не людим он видит красоту природы конечно же, но его чувства они скрыты...а когда он спустя столько леет видит уже  не юную а взрослую княгиню татьяну он влюбляеться в неё так же искренно и пламенно как она была влюблена в него, он увидел в ней спутницу жизни, увидел что то родственное по душе, тогда лишь тогда он разглядел в ней любимую, в его душе появились светлые тёплые чувства к той прежней тане которую он оставил в глуши забытого селенья и которую вот он не как не мог представить богатой княгиней которая являлась в обществе не зыблемой красовтой, а расцвет души это то что он из черствого эгоистичного человека, превратился в поуши влюблённого денди

4,5(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
shansosia05sofisofi
shansosia05sofisofi
18.07.2020
Наконец наступили осенние каникулы! Я была очень счастлива!  Я не должна была вставать рано утром ни свет ни заря и бежать в школу. Я могла  оставаться в постели до полудня. Но спать, как всегда в каникулы, совершенно не хотелось.  Погода была хорошая, так что поначалу мы с друзьями  ходили в парк почти каждый день. Это было весело! Я так мечтала провести неделю в деревне, где  живут мои дедушка и бабушка . Это было здорово. Я пила парное молоко и ела много вкусностей, которые моя бабушка всегда готовит для меня, когда я приезжаю к ней в гости. У меня много друзей в этой деревне, потому что я езжу туда каждые каникулы. Но у мамы с папой что-то не сложилось, и меня оставили дома. Погода испортилась. Откуда-то налетел ветер, дождь, было сыро, и не хотелось высовывать нос из теплого гнездышка.  Конечно, было немножко грустно, сидеть в городской квартире, заниматься вечными домашними делами, но что делать маме тоже нужно. Каникулы пролетели очень быстро, я даже не успела соскучиться по одноклассникам и учителям. Снова в школу.  
4,4(10 оценок)
Ответ:
NanaxD
NanaxD
18.07.2020

величезне значення в цьому плані мають листа ге-роїв друг до друга. лист, що особливо таїть у собі любовне визнання,- це перекинута чаша думок і почуттів. справжня щирість і откровен-ность такого послання є запорукою того, що душу автора листа буде дійсно оголена.

крім того, теперішня сутність людини проявляє себе саме в критичні моменти життя, а любов-ное визнання – одне з тяжких випробувань.

отже, тетяна вирішується писати онєгіну. її пись-мо, як відзначав в. г. бєлінський, “найвищий обра-зец одкровення жіночого серця”. і з ним не можна не погодитися. критик думав, що “сполучення просто^-ти з истиною становить вищу красу й почуття, і справи, і вираження….”, тому що в посланні татья-ны, дійсно, поруч із граничної відверто-стью сусідить простота.

я к вам пишу – чого ж боле? що я можу ще сказати? уже на самому початку листа звучить глибока віра тетяни в порядність її обранця й довіра до нього. боячись бути покараної презирством, тетяна все-таки виливає одкровення “душі недосвідченої”. вона впевнена, що пише саме тій людині, що послана їй богом, а тому вона буде вірна йому до кон-ца. скільки страсті в її словах, скільки справжнього вміння любити! не зізнатися онєгіну тетяна не може: її душу палає почуттям, що вона давно чекала й про яке мріяла. кокетувати й намагатися заслужити увагу іншим способом не в її характе-рі. таке поводження

– доказ исключитель-ности героїні.

онєгін відповідає на одкровення тетяни холодною й протверезною розмовою, але наступає момент, коли й цей знавець “науки страсті ніжної” береться за перо. що ж штовхає його на це? нове побачення з колись відкинутої їм жінкою. найперша ре-акція онєгіна на появу тетяни – сум’яття, сумнів, шок:

ужели,- думає євгеній,-

ужель вона? але точно… немає…

як! із глухомані степових селищ…

він очікує того ж і від тетяни. боязка, мовчачи-ливая, ніколи уражена стрілою амуру, вона не-пременно повинна була випробувати замішання, ра-дость, сором…. що завгодно! онєгін сподівався вразити її своєю появою. і героїня, звичайно, “здивована, уражена”, але зовні… абсолютно спокійна. але ж скількох щиросердечних сил коштувало їй, жагучий і як і раніше любляче, це самовладання. вона ” дру-гому віддана” і буде “століття йому вірна”. ні тіні посто-роннего почуття не може з’явитися на її особі.

незалежність тетяни, її неприступність, сдер-жанность, положення у світлі зачепили онєгіна, взвол-новали його. вона вже не сільська дівчинка, а ” дорівнює-задушлива княгиня”, “неприступна богиня роскош-ний, царственої неви”. убитий, євгеній сідає за лист.

“лист онєгіна до тетяни горить пристрастю; у ньому вже немає іронії, немає світської помірності, світської маски”, – відзначав бєлінський. але вже перші рядки цього листа відрізняють його від послання тетяни:

яке гірке презренье

ваш гордий погляд зобразить!

яким злісним веселощам

бути може, привід !

онєгін, на відміну від тетяни, не довіряє адреси-ту листа, вона уявляє собі її зловтіху, щастя від усвідомлення отомщения, зарозумілість. але адже цих якостей у тетяні ніколи не було й з’явитися вже не могло.

любові тетяни євгеній так і не зрозумів, та і її саму теж навряд чи “розкусив”. а той вогонь справді-го почуття, що терзає її серце й змусив недо-гда зробити перший крок, євгеній називає всього лише “іскрою ніжності”.

тепер у нього змінилося відношення до розуміння щастя, тепер він усвідомлює, що “вільність і спокій” не можуть замінити любов і щасливе сімейне життя. але це не утішає героїню, тому що онєгін і не замислюється про те, що тетяна залишилася преж-нею: положення у світлі анітрошки не перемінило її. чудово сказав про це ф. м. достоєвський: “…це та ж таня, та ж колишня сільська таня! ” але саме колишню-те онєгін і не зрозумів, він не зміг її полюбити, не оцінив, зневажив нею. і, з’явися вона йому в колишньому образі, він зневажив би ларіній і сей-година.

“а щастя було так можливо, так близько! ” – зі смутком зауважує тетяна. онєгін так і не зрозумів, що такі натури, як вона, люблять один раз у житті. по-следние слова героїні, адресовані євгенію, явля-ются свідченням високого щиросердечного благородст-ва, моральної чистоти, вірності боргу, целомуд-рия.

два листи… обоє про любов, і обоє зовсім раз-ные. вони ясне подання читачеві про героя й героїн, побачити, зрозуміти, відчути їхні характери, прожити разом з ними маленьку година-тичку їх духовної біографії

4,8(69 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ