ответ:Выбирай!
Объяснение:Павлушу я полюбил найбільше, бо він справжній друг. Мені до вподоби його врівноваженість. Він спокійний. Як і я любить малювати. Підкорити небо – його мрія. Любить пригоди. Я хочу мати такого друга.
Ява – мій улюблений герой. Зазвичай саме він є ініціатором різноманітних вигадок: то метро під Васюківкою прокласти, то влаштувати бій биків, то організувати шкільний театр. Смішний, енергійний, добрий. Мені подобається, що Ява не тільки бешкетує, але й сумлінний, розуміє, що навчання понад усе.
Объяснение:
Індивідуальний підхід до кожної дитини буде головним принципом. Враховуватися будуть розумові та фізичні здібності, інтереси і культурні особливості. Шкільна програма буде різноманітною, а також спрямована на розвиток різних навичок. В даний час процес придбання знань головним чином заснований на залученні органів зору та слуху, мовного апарату і рукописи. Але в майбутньому вчителі також будуть використовувати органи нюху і смаку, а також кинестетическую систему. Наприклад, приємний аромат і смак полуниці до запам'ятати правильне написання цього слова на іноземній мові. Діти навчатимуться за до рухомих і рольових ігор, міміки, прикладного мистецтва, живопису, співу і танців. У кожної дитини буде можливість проявити свої найкращі здібності і отримати адекватну оцінку і визнання.
Тургенев протестует против угнетения русского народа,выступает против крепостного права и самодурства дворянства.Он возмущён рабской покорностью народа,долготерпением и бездействие.Простые люди смирились с участью рабов,они покорны и молчаливы.Автор призывает русский дух взбунтоваться,порвать вековые оковы.
Герасим немой,но он может взбунтоваться,протестуя против несправедливости.Но ждя этого ему нужен сильный толчок,моральный стресс.С этой целью Тургенев меняет финал,Муму погибает,Герасим уничтожает в себе человеческую жалость и дух бунтаря вырывается на свободу.Он уходит в деревню,в знак протеста против произвола барыни.