Як говорив пушкин справа не було й діло цей у цьому творі йдеться що у баришня крестьянка йдеться про безкорисливість самоутвердження гості любові світлові це повість начисто тему оскільки баришня крестьянка йдеться про кохання то сам Пушкін думав не тільки про те що потрібно любити землю а він ненавидів лише одного який міг зрозуміти його тому звертайтеся якщо потрібно якась до так говорив Пушкін і своєму останньому вірші де він помер у Італії його було ув'язнено за кріпацтво і його викопав Джон Лок Лок і він зробив так що Пушкін працював на нього і від цього помер Пушкін
ответ:На мою думку,казки — віддзеркалення народної мудрості. Усе, що люди пізнали та усвідомили за багатовікову історію, усе, у чому переконує досвід повсякденного життя, відбилось у казках. Ці захоплюючі оповіді дають нам перші життєві уроки. "Сказка ложь, да в ней намёк, добрым молодцам урок".
Що таке добро і зло?
Одна з головних особливостей казок — неодмінна перемога добра над злом. Але як відрізнити добро від зла? Цього також вчать казки.
Добро — це те, що дає хорошим людям радість та щастя.
До свого щастя герої йдуть довго, долаючи перешкоди, б'ючись із ворогами та перемагаючи свої недоліки. Отже, шлях до добрих справ пролягає через зусилля та працю.
Казки вчать любити та цінувати працю. У казці "Один зароблений карбованець" старий батько бажав, щоб його син навчився працювати, тоді він цінуватиме й працю інших людей та не спустить заробленого батьком майна
Казки навчають сміливості. Тільки відважні герої досягають своєї мети. Герої — пересічні люди, які змогли перебороти страх, лінощі заради обов'язку. Іван — селянський син переміг дванадцятиголове чудовисько, тому що знав: покладати надії нема на кого, самі старі залишились, брати боягузливі та ліниві, а комусь-то треба захищати свою землю та свій дім.
Объяснение:
2)он говорил что деньги не важны потому,что он знал что щастье не в деньгах
3)он становился к Пятнице дружелюбней
4)добро,сажиление.