М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чье мнение в споре е.базарова с п.п.кирсановым я разделяю в большей степени ? почему? аргументы обязательно!

👇
Ответ:
hghfYES
hghfYES
16.11.2020
Целую эпоху в историческом развитии России показал Тургенев в романе "Отцы и дети."Автор отразил в нем борьбу двух социально-политических сторон в шестидесятые годы 19 столетия. В произведении ведется противопоставление двух мировоззрений-дворян-либералов и революционеров -демократов Эти вопросы обсуждают в своих спорах два героя романа. -Евгений Базаров-яркий представитель революционной демократии и Павел  Кирсанов-представитель либерального дворянства.
Базаров считает,что у аристократов нет к действию, от них нет пользы.Он отвергает либерализм дворянства вести Россию к светлому будущему.
В вопросе,касающемуся нигилистов,Кирсанов П. считает,что они никого не уважают,не имеют принципов,считая их ненужными и бессильными.Он говорит Базарову:"Вас всего четыре с половиной человека",в ответ Базаров утверждает,что от копеечной свечи Москва сгорела.
Базаров отрицает религию,общепринятую мораль,крепостничество, но
понимает ,что России необходимы революционные перемены.
Кирсанов прославляет семью,религию,патриархальность,а Базаров говорит,что народ темный,невежественный,но считает,что нужно народные интересы отличать от предрассудков и поэтому считает,что народ революционен и нигилизм-это как раз и есть проявление духа народного.
Интересно отношение спорщиков к природе,к искусству. Кирсанов славит искусство и Тургенев на его стороне ,а Базаров не любит Пушкина А.С.,говорит,что "Рафаэль гроша ломаного не стоит",а природу вообще называет не храмом, а мастерской,а народ-её работниками.Во всех спорах последнее слово было за Базаровым, который в них раскрывает зрелость ума и глубину суждений,его непримеримость,его честность.,его превосходство.. Компромисс между героями Тургенева вообще не возможен, поэтому между ними  была дуэль
В предсмертной сцене Базаров верен своим идеалам до конца, он не сломлен, он гордо смотрит смерти в глаза.
Мне ближе из двух героев Кирсанов,потому что он видит будущее России в светлых тонах,он за реформы,за путь к идеалу ,за гласность,за прогресс.а Базаров в это не верил.

.
4,7(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mrmolchanov201
mrmolchanov201
16.11.2020

Мазепа Байрона

Якраз у поемі лорда Байрона "Мазепа" мало не центральною стала фантастична любовна історія, що її запустив в обіг Мазепин недоброзичливець при дворі польського короля.

Ця оповідка потім мандрувала із сюжету в сюжет, від одного автора до іншого. Нібито ревнивий чоловік, вистеживши Мазепу на таємному побаченні зі своєю дружиною, прив'язав коханця до спини дикого необ'їждженого коня - і той помчав степами на схід, в Україну.

Байрон компонує свою поему як розповідь самого героя про цю подію шведському королю Карлу ХІІ у таборі після полтавської битви й акцентує мотив його величної помсти: "Старий безумець! Він мені // Проклав дорогу до престолу".

Далі легенда розгортається у згоді з романтичними ідеалами й уявленнями. Жадоба помсти стократ примножує сили - і вродливий шукач любовних пригод стає врешті-решт великим державцем.

У ХVІІІ столітті Україна особливо цікавила західних митців, дипломатів і політиків. Тоді з'явилося багато мандрівницьких описів, аґентурних інформацій, історичних досліджень та художніх текстів.

Козацька держава сприймалася як "брама Європи", порубіжжя, бастіон свободи у боротьбі з московською тиранією. Українська звитяга мала наснажити вичахлі ідеали "старого" континенту.

У фіналі поеми Байрона саркастично протиставлено бездоганного в своєму героїзмі, невтомного й незламного старого гетьмана - і нездатного до відчайдушної боротьби молодого шведського короля.

Неймовірні спогади Мазепи, його розповідь про авантюрні пригоди й шалене протистояння злій, неприхильній долі - усе це вже не може захопити втомленого й знеможеного Карла.

Оповідач не почув ніякої відповіді від свого слухача - "Король бо спав уже з годину".

Порозуміння між надто зосередженим на собі самому Заходом та Україною, що опинилася в ролі пасербиці історії, хоча захищала якраз універсальні європейські цінності, досягалося не надто добре.

І в цьому сенсі реакція Карла ХІІ на почуте звичайно ж була для Байрона метафорою байдужості, прикрої оспалості й апатії західного світу.

Мазепа Пушкіна

Історію завжди пишуть переможці, вони ставлять пам'ятники й карбують меморіальні дошки. Натомість подоланим ніколи не дозволяють розповідати про їхнє минуле.

Тож і про гетьмана Мазепу ми впродовж кількох століть знали лише з російської подачі.

Після збройної поразки гетьмана було затавровано як найпідлішого зрадника та відлучено од церкви. Анафеми Мазепі звучали у тих самих храмах, які він же, щедрий меценат, і збудував, пожертвувавши власні кошти.

Найбільше для паплюження Мазепи зробив, звичайно ж, Олександр Пушкін, видатний російський поет і не менш, може, славний звитяжець у тодішній імперській "гібридній" війні.

Приреченого рятує юна красуня, він наснажується потугою рідної землі. (Адже це романтики при початку позаминулого століття підносять національну ідею, уславлюють порив до свободи й права виняткової особистості. Українські реалії давали багато матеріалу для таких інтерпретацій). Поема Байрона йому не сподобалася, нарікав на те, що в ній годі шукати правди про події. І взявся потому сам старанно фальсифікувати біографію Мазепи.

Пушкін у "Полтаві" також звертається до любовної історії, цього разу іншої, реальної. Це сюжет про кохання юної Мотрі Кочубеївни та літнього вже гетьмана.

Автор поеми змінює дати, вигадує події, що суперечать задокументованим, перекручує відомі факти.

Усе задля того, аби представити українського державця пекельним злочинцем і переступником. Він-бо "зрадив" російського суверена, - того самого, який порушив підписані угоди й ґвалтовно позбавив Україну гарантованих ними свобод.

Мазепа ще нібито й збезчестив свою хрещеницю Мотрю: якби це було правдою, - гріх дійсно непрощенний.

Вірнопідданий російський поет натомість підносить Кочубея: згадаємо знамениті рядки про доправлений з Полтави в Петербург "донос" на гетьмана. Свого часу Михайло Драгоманов любив при нагоді нагадувати, що "Полтава" - єдиний у європейській літературі твір, де уславлено донос і наклепництво.

Объяснение:

4,6(79 оценок)
Ответ:
Вовка753
Вовка753
16.11.2020
Моя собака белого цвета у неё на ухе чёрное пятно, а на левой лапе шрам. Собаку зовут Хати. Она любит купаться в грязи и играть с резиновым мячиком . Когда мы с Хати гуляем по парку она гоняет голубей и воробьев.А дома ХАти играет с черепахой Мики.Ночью наша собачка прыгает на мою постель и ложится комне.Утром я просыпаюсь из- за Хати потому что она снимает с меня одеяло. Она завтракает с нами за столом прямо с тарелки.Я очень люблю свою собаку и некогда не отдам её никому. Вот какая у меня озарная и хорошая собака
4,5(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ