М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сочинение по картине к.а. сомов. зима.каток. мне нужно краткое сочинение (около -10 предложений) заранее )) 50

👇
Ответ:

Перед нами иллюстрация К.А. Сомова «Зима. Каток». Она выполнена как учебное пособие, знакомящее с периодом правления французского короля Людовика XV, носящего название «галантный век». Из 1915 года художник заглянул в 18 век, передав в бытовой сценке характерные особенности исторического периода.

Чем же славен «галантный век»? Это был время, целиком посвященное наслаждениям: игры, балы, прогулки, турниры, спектакли – все было полно радости и восхищения. Жизнь превратилась в театр; знать  модно наряжалась, использовала косметику, пышные парики, высокие каблуки, чтобы предстать перед публикой в самом выгодном свете. Каждый мужчина играл роль галантного кавалера, а женщина – прекрасной дамы.

Король-солнце скрылся за тучами. В закатном свете зимнего дня мы видим пары, развлекающиеся на катке. Галантные кавалеры в вычурных позах катают дам, театрально падают к их ногам. Мужские силуэты по моде времени утончены, затянуты в тесные камзолы, украшены кружевом и бантами. Женские образы не менее роскошны. Высокие парики, богатые меха, пышные юбки так неуместно смотрятся на катке, но дамы не могут выйти из образа, навязанного эпохой.

Вся композиция картины напоминает театральную сцену. Парк на заднем плане, закат. Фигурки катающихся создают движение на среднем плане. А среди аккуратно расчищенных дорожек на скамейке переднего плана поджидает свою избранницу  кавалер. Он заботливо приводит в порядок свой костюм, чтобы предстать перед дамой во всей красе.

Работа выполнена в приглушенных, немного тревожных тонах. Так Сомов предрекает закат пышного века, закат монархии. Герои его композиции наслаждаются последними десятилетиями роскоши и праздности, отпущенными временем высшему обществу.


Сочинение по картине к.а. сомов. зима.каток. мне нужно краткое сочинение (около -10 предложений) зар
4,4(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
богдан1703
богдан1703
29.11.2021

Лермонтов впервые в русской литературе вывел на странице романа героя,который прямо ставил перед собой главные вопросы человеческого бытия- о цели и смысле жизни человека, о его предназначении. В ночь перед дуэль с Грушницким Печорин размышляет: "Зачем я жил?.. Для какой цели я родился?"

В главах "Тамань" и "Княжна Мэри" явственно звучит тема свободы и несвободы человека (крадет Бэлу, влюбляет в себя Мери, провоцирует Грушницкого)

В главе "Фаталист" лавный герой задает себе вопросы о судьбе,фатуме,предназначении: " И если точно есть предопределение, то зачем же нам дана воля и рассудок?".

4,8(3 оценок)
Ответ:
BlackGolsi
BlackGolsi
29.11.2021
Білий Кінь 

Починаючи з давніх часів, люди прагнули відрізнятись один від одного. Представники різних країн носили національні костюми, завдяки яким українця можна було легко відрізнити від німця, француза, грека тощо. Зараз одяг — більш стандартний, хоча є безліч в створити собі неповторний стиль. І це особливо стосується підлітків, адже саме в цьому віці нам хочеться виразити себе, підкреслити свою унікальність гаючи за натовпом, можна побачити абсолютно різних людей: дівчат із рожевим волоссям у широченних штанях або фарбованих блондинок у міні й чоботях на «шпильках»; юнаків у чорному, з пірсингом на обличчі або милих «лялькових» хлопчиків із пишними кучерями в майже жіночому одязі... їх помічаєш у першу чергу, бо вони виділяються на загальному тлі. А з кого ж складається решта? З «сірої маси»? Адже є люди, які, навпаки, не хочуть, щоб їх помічали, звертали на них увагу, тому намагаються злитися з іншими, бути як усі.

Звичайно, все це стосується не тільки одягу. Головне в людині — її внутрішня сутність. Оригінальність світобачення, несхожість на інших у поведінц життя, — все це є ознаками нестандартних особистостей, яких, на жаль, дуже часто не розуміють оточуючі. А те, що не розуміють, як правило, засуджують. Як наслідок — самотність, конфлікти, комплекси. Тому нерідко такі «незвичайні» люди або замикаються в собі й живуть у власному внутрішньому світі, або стають звичайними, пересічними, розуміючи, що так — легше.

Приклад особистості, яка втратила свою індивідуальність під впливом повсякденного життя, показаний на алегоричному образі білого коня Шептала в однойменному оповіданні В. Дрозда. Вирвавшись із неволі, він відчув смак свободи, радість, піднесення... Але це тривало лиш мить. Потім кінь подумав і вирішив, що таки краще залишити все як є, прикинутися сіреньким і покірненьким. Навіщо виділятися? Адже з цього ніякої користі — навпаки, самі проблеми!

Таких «шептал» зараз дуже багато в нашому суспільстві. І це породжує лицемірство, пристосуванство, байдужість до чужого горя. Як приклад: майже у кожному класі є учень, якого зневажають і дражнять «ботаніком» просто за те, що він гарно навчається, є розумнішим за інших. І більшість ніколи не заступиться за нього у випадку якогось серйозного конфлікту, тому що ніхто не хоче виділитися з натовпу і нажити собі зайвих неприємностей. На жаль, подібних прикладів можна навести багато.

Кожен із нас — по-своєму неповторний. Адже, як відомо, на світі нема абсолютно однакових людей. І, звичайно, цікавіше жити серед неординарних, яскравих особистостей, які не бояться мати власну думку, стиль, відрізнятися від інших. Тому не слід губити кращі риси свого характеру, щоб ніхто не подумав нічого зайвого. Від цього в першу чергу буде гірше нам самим!
4,7(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ