М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mariakyzminova
mariakyzminova
20.06.2021 03:51 •  Литература

Нужно составить сообщение на тему моя любимая книга по следующему плану.. 1) автор, название, 2) жанр, 3) главные герои и кратко сюжет, 4) чем понравилась вам эта книга, о чём она рассказывает, 5) фрагмент книги (нужно будет зачитать в слух.. по этому не 6) кому бы вы рекомендовали эту книгу прочесть и др.

👇
Ответ:
Nastya521478
Nastya521478
20.06.2021
1) Булгаков, Мастер и Маргарита
2)Двойной роман.
Включает в себя такие жанры: сатира, фарс, фантастика, мистика, мелодрама
3) В произведении — две сюжетные линии, каждая из которых развивается самостоятельно. Действие первой разворачивается в Москве в течение нескольких майских дней (дней весеннего полнолуния) в 30-х гг. XX века, действие же второй происходит тоже в мае, но в городе Ершалаиме (Иерусалиме) почти две тысячи лет тому назад — в самом начале новой эры. Роман построен таким образом, что главы основной сюжетной линии перемежаются главами, составляющими вторую сюжетную линию, причём эти вставные главы являются то главами из романа мастера, то рассказом очевидца событий Воланда. Главные герои - Воланд, мастер и Маргарита.
4) Эта книга просто шикарно написана. Рассказывает о том, что любовь существует. О том, что если ты чего сильно ждёшь и веришь, то это случиться. Что, нужно преодолевать любые трудности, потом за это ты получишь награду.
5) Тем людям, кому по душе мистика и фантастика, но они не брезгают любовными романами. А вообще все обязаные её прочитать! Великолепное произведение.
4,7(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lolmrminilotr
lolmrminilotr
20.06.2021
Історія нашої рідної землі має багато славетних сторінок, адже Україна колись була уособленням волі. Ще у ХІХ столітті люди українці пам’ятали, що їх предками були козаки, люди, які не визнавали жодної влади, що намагалися нав’язати їм силою. Вони самі обирали собі отаманів і гетьманів, самі вирішували, хто був достойний цього звання. Слава про козацькі походи розійшлася далеко за межі країни.

Великий Кобзар українського народу Т. Шевченко не міг спокійно ігати за тим, як його земляки гнулися у панському ярмі. Своєю поемою «Іван Підкова» він намагався збудити свідомість українців і звернути увагу на ті часи, коли

«В Україні запорожці вміли панувати.

Панували, добували

І славу, і волю».

У своїй поемі Т. Шевченко не дуже дотримується історичної правди, бо відомостей про участь Івана Підкови у козацьких морських походах майже не збереглося. А сам Іван, хоча й був деякий час ватажком запорізьких козаків, але потім перебрався до Молдавії і очолив визвольну боротьбу молдавського народу проти місцевих феодалів і турецько-татарських загарбників. Але для Т. Шевченка більш важливим було відтворення в образі славетного отамана найкращих рис українського козацтва, а його реальне існування та ім’я були не такими важливими.

Козаки, які відправлялися у далекі походи по Чорному морю, безстрашно боролися і з морською стихією, і з турками. Завзяття і мужності їм додавало те, що поруч з ними був їхній отаман, обраний козацькою спільнотою. Цій людині вони повністю довіряли, довіряли навіть своє життя. Їм не важливо було, куди вибиратися, адже їх отаман Іван Підкова «веде, куди знає». Вони, не задумуючись, змінювали свій маршрут і погоджувалися, коли отаман, наприклад, вирішив відправитися у Цар-град, а не до Синопу. Іван Підкова користувався серед своїх побратимів непохитним авторитетом і для того, щоб віддати наказ, йому достатньо було підняти над головою шапку. Після цього усі човни зупинялися і козаки уважно вислухували свого «батька отамана».

Саме такі отамани потрібні нашому народові й сьогодні. Нам потрібні досвідчені, мудрі, спокійні лідери, які б вели нас до певної мети, а ми б довірливо йшли за ними і знали, що ватажки не помиляться і не зрадять. Але, на жаль, деякі українці забувають про ті славні давні часи, коли наші предки були господарями на своїй землі, тому, мабуть і не мають гідних керівників. Нагадуючи про це, Т. Шевченко прагнув збудити національну свідомість і спонукати людей знайти тих, хто зможе стати справжнім народним лідером.
4,4(68 оценок)
Ответ:
Mazhie
Mazhie
20.06.2021

ответ: 1. Апiсанне восеньскага дня.

2. Непасiльная, цяжкая праца Тэклi.

3. Нясцерпнае жаданне хутчэй сустрэцца з паштальёнам.

4. Надзея згасла.

5. Успамiн пра ростань з сынам.

6. Шаснаццаць год веры i чакання.

7. Цяжкiя думкi ў цiшы i змроку.

8. Спроба Ульянкi суцешыць старую.

9. Успамiн пра маленства Васiлька.

10. Цяжкае забыццё i сон пра сына.

11. Нясцерпная вера ўбачыць сына на дарозе i марнасць надзей.

12. Помнiк ля дарогi. Нямы крык матчынага сэрца.༼ つ ◕_◕ ༽つ

༼ つ ◕_◕ ༽༼ つ ◕_◕ ༽つ༼ つ ◕_◕ ༽つ༼ つ ◕_◕ ༽つ༼ つ ◕_◕ ༽つ༼ つ ◕_◕ ༽つ(❁´◡`❁)(❁´◡`❁)(❁´◡`❁)(❁´◡`❁)(❁´◡`❁)(❁´◡`❁)(❁´◡`❁)╰(*°▽°*)╯༼ つ ◕_◕ ༽つ

4,7(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ