Відповідь:
-Шановний Шекспір, моя мрія була, стояти біля такого великого драматурга як Ви.
-Дуже дякую , мені дуже приємо це чути.
- Ваша велича поема про кохання Ромеа і Джульєти , заставить просльозитися навіть бездушного.
-Я радий це чути , пишаюся тим, що моя творча спадщина цівить сучану молодь,
-На думку дослідників, Ви- один із найзагадковіших письменників світу, не має точної дати Вашого народження, та і Ваша біографія подається нам у сучасному світі дуже стисло. До вчених приходить думка ,що Вас взагалі не існувало.
-Факти які ви щойно мені сказали ,дуже цікаві , на мою думка ці питання , варті того щоб їх обговорював весь світ.
- Світ хоче по блище познайомитися з ВАШОЮ ПРИКРАСНОЮ ТВОРЧІСЮ , про Вас ми знаємо не багато, але навіть ті маленькі факти дають можливість уявити Вас ,як прекрасного актора ,, і ще кращого драматурга.
- Я пишаюся тим ,що Ви взяли інтерв'ю, саме в мене . Я в котре кажу , що я пишаюся тим ,що сучасна молодь цікавиться творчітю ХVI ст
- Дуже дякую, за те , що в приділи мені свій дорогіцінний час.
-Завжди будь ласка,
Пояснення:
Комедийность конфликта состоит в том, что в нем все оказывается наоборот. С точки зрения здравого смысла героем, ведущим действие, нападающим, должен быть ревизор, поскольку он государственный чиновник, который приехал в город с проверкой, а Хлестаков никого не атакует, так как не является ревизором. Он оказывается объектом нападения, его по нелепому стечению обстоятельств приняли за ревизора, и он как может отражает это нападение. Героем, ведущим действие, оказывается Городничий. В основе всех его поступков - одно стремление: обмануть ревизора, создать видимость благополучия, не дать возможности ни одному человеку в городе сказать ревизору о должностных преступлениях. Все чиновники подчиняются Городничему,потому что тоже имеют свои грехи.