Сюжет
Богатырь Илья Муромец держит путь в Киев. Хочет успеть прибыть туда к обедне. Идя через Чернигов, Илья освобождает город от осады, но отклоняет предложение быть городским воеводой. Жители указывают дорогу в стольный град. Но по ней никто не проезжает, так как Соловей - Разбойник убивает всех, кто туда подходит свистом и звериным криком. Но для Муромца это не является препятствием. Увидев врага, богатырь выстреливает ему в глаз. Пристегнув к стремени, путь продолжается. Зятья пытаются задобрить Илью, но желаемый результат не был достигнут. Приехав к князю Владимиру храбрый воин рассказал ему о своих приключениях. Князь не верит. Муромец приказывает пленнику издать крик и свист. Люди гибнут. А богатырь обезглавливает Соловья.
Вывод (мое мнение)
Илья Муромец героически преодолевал все трудности пути. Для него не существовало страха. Такие качества ему достигнуть успеха.
Объяснение:
Чита1
Знання декількох мов, крім своєї рідної, вважаю за необхідне. І чим більше людина знає мов, тим більше в неї можливостей. Деякі люди вивчають мови тому, що їм потрібно це для роботи, інші подорожують за кордоном. Усі, хто знають багато іноземних мов, можуть розмовляти з людьми з інших країн, читати твори закордонних авторів, що робить ширшим світогляд.
У наші дні іноземні мови відіграють велику роль: ми живемо в такий час, коли дедалі ширше розвиваються зв'язки з різними країнами і народами.
З усіх світових мов я виділяю англійську. Вона стала найважливішою мовою світу, мовою політичних, наукових і торговельних відносин. Це мова комп'ютерних технологій. Багато наукової літератури написано англійською мовою. Кожному кваліфікованому фахівцю потрібно знати цю мову.
Вивчення іноземних мов — нелегка справа. Це тривалий процес, який вимагає багато часу і зусиль.
Але я хочу сказати ще й про інше.
Чи треба знати мову того середовища, у якому ти живеш? Чи потрібна росіянину українська мова, якщо він живе в Україні (і зовсім не тому, що українська мова — державна), українцю і росіянину, що живуть, скажімо, в Узбекистані, Латвії або Молдови, узбецька, латиська або молдавська? Я вважаю: безумовно, неодмінно.
Це й повага до народу, поруч з яким живеш, і просто життєва необхідність. Усяка мова цікава. Знання декількох мов дає можливість краще зрозуміти себе і навколишній світ.