М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Даша12Няшка
Даша12Няшка
16.04.2023 01:25 •  Литература

Вкаком произведении пушкина главным героем является разбойник?

👇
Ответ:
Dashakon58
Dashakon58
16.04.2023
Вроде бы Дубровский.
4,6(9 оценок)
Ответ:
Привет! К примеру главный герой романа "Дубровский" А.С. Пушкина. Дубровский - благородный разбойник, " разбойник поневоле ". Хорошего дня!
4,4(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nyarokhno
nyarokhno
16.04.2023

Ніяк НІ! Гроші не можуть правити світом!

Объяснение:

Гроші правлять світом? Чи тут, скоріше за все, треба було поставити знак оклику, а не знак питання. Куди ж без них, що без них можна зробити, на що бути здатним, як без них здійснювати свої плани і мрії? Я от хотіла зараз починати звинувачувати теперішній світ, наше суспільство, чи країну зокрема у цій проблемі. Але ж я належу до цього суспільства, живу в своїй країні і є частинкою цього світу, отже теж маю відношення до існування проблем. А звинувачувати себе не хочеться ні у чому, так як і інших, звичайних, простих людей. Люди просто привикли надавати великого значення грошам.                      

Проблема у одних, коли їх статки невеликі, і вони багато чого не можуть собі дозволити. Проблема в інших, коли вони мають стільки, скільки б задовольнило першу групу, але їм це здається замало, і вони намагаються отримувати більше. Є ще такі, які мають мільйони, мільярди, але бояться їх втратити, тому трусяться над своїм багатством, переживають, ховають, брешуть. Та й ще безліч варіантів можна привести. Суть в тому, що і наявність і відсутність грошей можна назвати проблемою. Тішить те, що проблемою їх можна тільки назвати, а можна і не називати. Тут, як завжди, все залежить від нашого відношення і від нашого вибору. Наш світ неідеальний, але він ніколи і не був ідеальний, ніколи і не буде. Тому треба перестати всю вину перекладати на умови життя, на оточення, на ситуації, які складаються, і почати просто жити. Перестати створювати собі проблеми з нічого, і надавати важливості тим речам, які насправді неважливі.

Яку цінність мають паперові гроші? Жодної. І це я кажу, незважаючи на свою економічну освіту. А може завдяки їй. Внутрішню цінність мають тільки дорогоцінні метали, тобто золото і срібло. А папірець сам по собі ніякої ваги не має. І це ми самі надаємо папірчикам таку силу. А що б можна було зробити з цими грошима, якби ми опинилися наприклад на безлюдному острові? Там і мільйон доларів би не пригодився, ну хіба що використовували б його не за призначенням.:)

Тому треба цінувати не гроші, а те що ми можемо отримувати в обмін на них. І щастя буде не в тому, що у нас в банці, чи під подушкою лежить велика сума, а в тому, яку радість собі і іншим ми можемо принести, витрачаючи їх. Ну звичайно не тринькати не усвідомлено і на все підряд, а знаходити їм корисне призначення. І хай вони собі крутяться, переходять з рук в руки, циркулюють по всім каналам.

Ми цінуємо свою зарплату, яку заробили чесним трудом. І тому інколи буває важко наважитися поміняти грошовий еквівалент на щось інше. Але й цього не потрібно робити. Гроші потрібно витрачати з легкою душею, відпускати їх, і не шкодувати за ними. Тоді вони будуть готові повертатися до нас знову і знову. Менше зациклюватися на них, менше думати про них. У світі є скільки речей, про які можна говорити і думати, окрім грошей.

Я звичайно хочу отримувати більшу зарплату, виграти в лотерею, чи ще якимось чином примножити багатство. Але коли я уявляю свої майбутнє, то бачу там особняк машину, різноманітні речі, я подорожую по унікальних місцях, відпочиваю, і гроші для мене не мають значення. Мені неважливо, яку зарплату получають мої друзі, чи знайомі. Відсутність чи наявність у них грошей не змінює моє відношення до них. Гроші служать тільки механізмом отримання бажаного, перехідною ланкою між задумом і реальним здійсненням.

Кажуть, що все можна купити за гроші. Але знову мене тішить слово кажуть.) Я маю право сказати, що не все можна купити. Не можна купити щиру дружбу, любов, кохання, щастя, віру, повагу, здоров’я, людяність, добро, радість і сміх. Ну список можна продовжувати ще дуже довго. Але тільки коли йдеться про щире, чисте вираження речей. Адже дехто намагається купувати-продавати любов наприклад. Але знову згадаю, що вони роблять такий вибір. І це не означає, що всі мають так робити, чи що з цього щось получиться.

Ну ще можна зі мною не погодитися, і сказати, що за гроші можна купити здоров’я. Але його можна тільки покращити, підлікувати хворобу, і то не завжди. Домовитися зі смертю за до грошей ще нікому не вдавалося.

Якби всі зменшили свої запити важливості грошей, то можливо стало б простіше і легше жити. Але можна робити це і безпосередньо для себе, не чекаючи поки світ зміниться, а змінювати його в середині себе. Ми живемо в тому світі, який самі собі створюємо. І бачимо все навколо таким, яким дозволяємо собі бачити. Тому інколи можна закрити на секунду очі, зупинитися і зачекати поки все знову не стане красивим і кольоровим, таким як ми собі уявимо. І гроші нам не розмалювати сірий світ навколо яскравими барвами.

Гроші правлять світом? Зараз цю фразу хочеться написати маленьким шрифтом. Або дати на неї відповідь великими буквами –НІ!

4,8(94 оценок)
Ответ:
Vikysiax99
Vikysiax99
16.04.2023

Відповідь:

Пояснення:

«Так я сібє видумал новую комерцію: хороший будєт гендель, ежели удастся…» (Невідомий) «Все він зна — тільки нічого не робе». (Роман — про Бонавентуру) «Жид — то діло, а Копач — морока». (Калитка) «Лупи та дай». (Калитка)

«Страшно тілько без грошей, а з грішми… і чорт не брат». (Савка)

 

«Товар нравиться — візьміть, не нравиться — не беріть. Ми не нуждаємся в покупателях…» (Невідомий)

«Півобіда сам злопає і на перешкоді ділові стане…» (Калитка про Бонавентуру)

«Хазяйственний мужик — велике діло». (Бонавентура — Калітці)

 

«Вчений поки бога змалює, то чорта з’їсть». (Калитка)

«Гроші — гроші всьому голова». (Калитка) «Обіцянка — цяцянка, а дурневі радість». (Калитка)

«Вік живи, вік учись». (Бонавентура)

4,4(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ