М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ikramhaus221
Ikramhaus221
15.11.2020 16:11 •  Математика

Написать ответ, к следущей : двое по очереди обрывают лепестки у ромашки. за один раз можно оборвать либо один, либо два рядом стоящих растущих лепестка. тот, кто уже не сможет оборвать ни одного лепеста, проигрываетю как нужно играть, чтобы выиграть? зависит ли стратегия игры от начального количества лепестков?

👇
Ответ:
ismaildior200920
ismaildior200920
15.11.2020

стратегия: в конце концов нужно оставить противнику 3 лепеста, чтобы тот убрал либо 1 либо 2 и вы уюбрали последние лепестки.
Не зависит абсолютно. 

4,6(100 оценок)
Ответ:
ogxo
ogxo
15.11.2020

От начального количества зависит не столько стратегия, сколько тот, кто выиграет, начиная первым, если оба будут играть наилучшим для себя образом.

 

Стратегия - надо оставлять противнику количество лепестков, кратное 3 (т.е. 3, 6, 9 и т.п.), тогда он сможет оборвать один или два, а вы следующим ходом дополняете обрыв опять до кратного 3 (т.е. вы оставили ему, например, 9 лепестков, он оборвал 1 - вы обрываете 2 - оставляя ему 6 и т.д.) - тогда, увидев только 3 лепестка он вынужден будет оборвать только 1 или 2 - а вы оборвете оставшиеся.

 

Поэтому, если число лепестков изначально кратно 3, то начинающий - проигрывает, в других случаях - выигрывает.

4,7(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
efimovan
efimovan
15.11.2020
Вакула був молодий коваль, головний герой повісті "Ніч перед Різдвом". Він був веселим, відповідальним, розумним, добрим, сильним, впевненим у своїх силах. С самого дитинства він допомагав своїй матері у господарстві, його всі в селі поважають та люблять. Він любить Оксану.

Оксана- гарна українська дівчина в селі Диканька, вона дочка козака Чуба. Вона любить милуватися над собою в дзеркалі. Її любили сільські хлопці. Вона відкидала і висміювала любовні признання від Вакули.

Але в кінці книжки ми бачимо, що Вакула та Оксана одружуються. 
4,6(54 оценок)
Ответ:
qerenfilibrahi
qerenfilibrahi
15.11.2020

Вот так вот бывает в жизни

Пошаговое объяснение:

Діамантовий берег» характеристика

На природі відбуваються серйозні й кумедні події з учнями молодого педагога Григорія Савича, героя повісті «Діамантовий берег». Учитель і школярі Пилип, Хома, Тимофій, Куприк, Женька, Оля, Люся постійно взаємодіють, вчать один одного і разом краще пізнають багато нового за час їхньої літньої експедиції від Полтавщини до одного з північних районів України.

Письменник показує прагнення дітей до пізнання нового:

Пилип своїм «археологічним» ножем робить розкопки пагорбів і допомагає Люсі викопувати рослини для гербарію.

Куприк мріє служити на флоті, марить морем, похід сприймає як екзамен на готовність до випробувань.

Автор підкреслює інтерес дітей до пригод і через опис їхніх читацьких смаків: «У Олі було пів-шафи томів Майна Ріда, Юрія Смолича, Джека Лондона, Миколи Трублаїні. Портрет Миколи Трублаїні висів у Олі над ліжком»

Вибір пригодницького сюжету для повісті про школярів зумовлений педагогічним досвідом автора.

Гумористичному забарвленню повісті “Діамантовий берег” сприяє розповідь про двох повноправних членів експедиції – собаки Білана й вислюка Явтуха, які не лише розмовляють подумки, але й з власної ініціативи охороняють знайдені скарби. Посилює гумористичне сприйняття “внутрішній монолог” бліх, який передає їхнє обурення тим, що Білан посмів полізти у воду й таким чином потурбував їх. Такий прийом, наближаючи дитячий твір до казки, надає йому особливої теплоти

Повість «Діамантовий берег» насичена педагогічними роздумами молодого вчителя, який вимагає дисципліни в поході, але й дає дітям можливість самовияву, самоствердження. Автор не пропонує готових рецептів виховання, не ідеалізує молодого вчителя. Усі персонажі показані в стані пошуків свого «я» і в діалогічних зв’язках типу «дитина-дитина», «дитина-дитячий колектив», «дитина-батьки й родичі», «учитель-учень», «учитель-дитячий колектив», «учитель-батьки», «учитель-колеги».

Ось приклад роздумів Григорія Савича над поведінкою Олі, яка зуміла розв’язати на одному уроці математики задачу Лева Толстого, а наступного дня отримала двійку, бо не змогла відповісти на якесь буденне запитання: «Що може вирости з такої людини… Годилося б завести щоденник і в тому щоденнику записувати, яка вона тепер, що з неї стане через десять, двадцять років…Еге ж…Дуже цікаво було б побачити її дорослою. Та і всіх інших…».

Будемо вдячні всім, хто зможе розширити аналіз твору “Діамантовий берег” (додати тему, ідею, сюжет, композицію, проблематику та ін.)

Джерело: https://dovidka.biz.ua/diamantoviy-bereg-analiz

4,8(71 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ