М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Alekseev709
Alekseev709
22.04.2023 19:57 •  Математика

1. Обчислити:
1
28:2- +16:1-
3

👇
Ответ:
Андрейydarnik
Андрейydarnik
22.04.2023

28:2-+16:1-3=14-16-3=-5

4,8(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
maha80
maha80
22.04.2023

Древнерусское государство (др.-рус. и ст.-слав. Рсь, Рсьскаѧ землѧ[3], греч. Ῥωσία[4], лат. Russia, Ruthenia, Ruscia, Ruzzia[5], др.-сканд. Garðar, позжеGarðaríki[6]), с 882 года также Киевская Русь — средневековое государство в Восточной Европе, возникшее в IX веке в результате объединения рядавосточнославянских и финно-угорских племён под властью князей династии Рюриковичей.

В период наивысшего расцвета Древнерусское государство со столицей в Киеве занимало территорию от Таманского полуострова на юге, Днестра и верховьев Вислы на западе до верховьев Северной Двины на севере и притоков Волги на востоке. К середине XII века вступило в состояние феодальной раздробленности и фактически распалось на полтора десятка отдельных русских княжеств, управляемых разными ветвями династии Рюриковичей. Киев, утративший своё политическое влияние в пользу нескольких новых центров силы, продолжал формально считаться главным столом Руси вплоть домонгольского нашествия (1237—1240), а Киевское княжество оставалось в коллективном владении русских князей.


4,6(27 оценок)
Ответ:
gordeevlogain2
gordeevlogain2
22.04.2023

Вживання наркотиків знижує розумові здібності. Щоб нормально жити людині треба звертатися до свого розуму. Доводиться щось згадувати, оцінювати різні ситуації в житті, приймати рішення тощо. Вживання наркотиків сильно знижує швидкість цих процесів і робить їх важкими. Людині стає важко швидко оцінити ситуацію, важче щось пригадати. Її супроводжують невдачі.

Вживання наркотиків робить життя дедалі більш складним і важким. Людина збільшує кількість вжитих наркотиків, щоб впоратися з цими проблемами. Також, вживання наркотиків призводить до залежності. Залежність згодом повністю керує її думками і діями. Отже, у неї немає самостійності, свободи в діях і в ухваленні рішень. Вживання наркотиків вимагає повного підпорядкування собі й не дає жодного вибору для людини. Вона вже не може розпоряджатися собою, планувати своє життя, досягати своїх цілей. І майже єдиним її бажанням, прагненням, стає — вживання наркотиків.

Вживання наркотиків залишає свій руйнівний слід і в тілі людини. Частина наркотиків та інших отрут залишаються в жирових клітинах організму. А якась частина залишається назавжди. І, перебуваючи всередині організму, вони негативно впливають на емоційний і фізичний стан людини. Вона й не второпає, що відбувається.

Під час емоційних або фізичних навантаженнь, частина наркотиків виділяється з клітин у кров. Це активує погані стани, в яких вона перебувала, коли була під впливом наркотиків. Людина погано  почувається без жодних видимих, на те, причин.

Вживання наркотиків блокує всі відчуття. Людина перестає отримувати задоволення від простих речей у житті. А отримання задоволень і радощів життя це те, за для чого ми живемо. Їй не вистачає відчуттів. Людині, що вживає наркотики вже потрібні більш гострі й інтенсивні відчуття, ніж звичайній людині. А це «дає» вживання наркотиків.

Виходить страшне, безвихідне, зачароване коло. З цього кола самому, майже неможливо вибратися. Є точні причини, через які людина вживає наркотики. Вона не бачить цих причин і тим більше не знає, як з ними впоратися.

4,6(40 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ