М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kurbanov2017p05b7v
kurbanov2017p05b7v
03.03.2023 01:14 •  Математика

Нод(наибольший общий делитель) чисел (102,198) и чисел(90,65).

👇
Ответ:
burkhanovshukh
burkhanovshukh
03.03.2023
102=2*3*17
198=2*9*11
НОД=2
90=2*5*9
65=5*13
НОД=5
4,6(65 оценок)
Ответ:
люси97
люси97
03.03.2023
ответ: первого числа 2, второго 5 
4,4(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jeembo23
Jeembo23
03.03.2023
1) 12 : 1 ¹/₅ = 12 : ⁶/₅ = 12 · ⁵/₆ = 10 дней - понадобится второму трактористу, чтобы вспахать поле.
2) 10 * 1 ¹/₂ = 10 * ³/₂ = 15  дней - понадобится третьему трактористу, чтобы вспахать поле.
Примем площадь всего поля за единицу - 1, тогда:
1/12 - часть поля, которую пашет первый тракторист за 1 день. 
1/10 - часть поля, которую пашет второй тракторист за 1 день. 
1/15 - часть поля, которую пашет третий тракторист за 1 день. 
3) ¹/₁₂ + ¹/₁₀ + ¹/₁₅ = ⁵/₆₀ + ⁶/₆₀ + ⁴/₆₀ = ¹⁵/₆₀ = ¹/₄ -  часть поля, которую вспашут все три тракториста за 1 день, работая одновременно. 
4) Площадь всего поля 1 делим на производительность ¹/₄ и получаем искомое время:
1 : ¹/₄ = 1 * ⁴/₁ = 4 дня - за это время трактористы вместе могут вспахать всё поле.
5) ¹/₁₂ * 4 = ⁴/₁₂ = ¹/₃ - часть поля, которую вспашет первый тракторист за 4 дня. 
6) ¹/₁₀ * 4 = ⁴/₁₀ = ²/₅ - часть поля, которую вспашет второй тракторист за 4 дня.
7) ¹/₁₅ * 4 = ⁴/₁₅ - часть поля, которую вспашет третий тракторист за 4 дня.

ответ: 4 дня; ¹/₃ ;  ²/₅ ; ⁴/₁₅
4,6(93 оценок)
Ответ:
pvpgaydukoxzb3r
pvpgaydukoxzb3r
03.03.2023

Стародавні греки говорили, що бажання вже саме по собі творить. Сила бажання, мрії здатні перевернути життя і змінити людину. Олександр Грін силою своєї мрії створив цілий світ, у якому живуть відважні, щиросерді чоловіки, поетичні й прекрасні жінки, де біля моря стоять міста з чудовими іменами – Лісі, Зурбаган.

Грін знав силу мрії і силу любові. Всі його розповіді про кохання закінчуються однією фразою – “Вони жили довго і померли в один день”. Найголовніше – зустрітися, знайти один одного.

Маленька Ассоль, знедолені дитя, вихована добрим і люблячим батьком, живе відокремленої життям. Її відштовхують однолітки, недолюблюють дорослі, переносячи на дівчинку нелюбов до її батька.

Одного разу в лісі її зустрічає дивна людина, розповідає казку про корабель з червоними вітрилами, і з цієї хвилини доля починає свою роботу. Ассоль повірила в казку, зробила її частиною своєї душі. Дівчинка була готова до чуда – і диво знайшло її.

Грін показує, як хитромудрими шляхами дві людини, створені одне для одного, йдуть до зустрічі. Грей живе в зовсім іншому світі. Багатство, розкіш, влада дані йому за правом народження. А в душі живе мрія не про коштовності і бенкетах, а про море і вітрилах. Наперекір сім’ї він стає моряком, плаває по світу, і одного разу випадок приводить його в таверну селища, де живе Ассоль. Як грубий анекдот, розповідають Грею історію про божевільну, яка чекає на принца на кораблі з яскраво-червоними вітрилами.

Як ніби дві струни зазвучали разом … Скоро настане той ранок, коли корабель підійде до берега, та Ассоль закричить: “Я тут! Ось я! “- І кинеться тікати прямо по воді.

Мрія, якщо в неї повірити, тобто віддати їй життя, що б не говорили “мудрі” люди, стає могутньою силою творить.

4,4(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ