Для начало найдём чему равна одна сторона треугольника. Для этого мы должны:
18 : 3 = 6 (см.) одна сторона
P.s. т.к. треугольник является равносторонним, то и стороны у него будут равны, а "3", потому что у треугольника три стороны.
Вернёмся к квадрату. Нам известно, что сторона квадрата на 3 см. "короче" стороны треугольника (а нам уже известна чему равна его сторона - 6 см.). Чтобы найти сторону квадрата (а у квадрата "все стороны равны") мы должны:
6 - 3 = 3 (см.) сторона квадрата
Благодаря этим вычислениям мы сможем найти чему равен периметр и площадь квадрата. Найдём периметр:
P = 3+3+3+3= 12 (см.)
Найдём площадь:
S = 3 • 3 = 9 (см.²)
У добу Просвітництва,автори своїх романів,повістей,оповідань,творів роблячи свій шедевр притримувалися принципу "природної людини".Наприклад,Простак-Гурон,з твору Вольтера "Простак" був природньою людиною.На початку твору він постає перед нами як нецивілізована людина,яка не бачить в людях нічого поганого,яка ще зовсім не зіпсована цивілізацією.Проте вкінці Простак мало того,що звикає до цивілізації,і стає громадянином,він з дикої людини перетворюється у освідчену людину,стає генералом.Навіть любов до Сент Ів стає не такою природньою,як була на початку.Теж саме з Робінзоном Крузо.На початку ми бачимо його,як здичавілу людину,яка залишилася одна на безлюдному острові,зовсім не вміє нічого робити.А впродовж роману починає розвиватися в бік цивілізованої людини,навчаючої самої себе різним хитрощам.І в кінці перед нами постає не той дикар,а цивілізована та освідчена людина!Таким сенсом написання творів було у письменників доби Просвітництва.Вони поверталися до теми "природної людини" не один раз.
Отже,дивлячись на факти,які пояснюють зміни Робінзона Крузо від "природної людини"-дикаря,до освідченої людини,можна зробити висновки,що він-Ідеальний Герой.