Пошаговое объяснение:
Вариант 1921
h=1,8 м
l=42 шага
Δl=14 шагов
H=?
Из подобия треугольников:
H/h=L/l, L=l+Δl ⇒ H/h=(l+Δl)/l ⇒ H=(l+Δl)*h/l=(42+14)*1,8/42=2,4 м
Вариант 1922
h=1,8 м
l=2 м
H=11,7 м
L=?
Из подобия треугольников:
H/h=L/l ⇒ L=H*l/h=11,7*2/1,8=13 м
Символічність оповідання Кафки « Перевтілення», це відчуття самого автора. Почуття ворожості всього світу та життя самотньої людини, непереборне відчуження між спільнотою.
Головний герой – Грегор Замза. Постає заклопотаною людиною. Він піклується про свою родину, ходить на роботу, котру не любить, щоб виплатити борг батьків та було нащо жити, і мріє про навчання сестри у консерваторії. По його вчинках зрозуміло, що він безмежно любить свою родину і може піти на все заради неї. Але коли одного ранку Грегор прокидається страшною комахою і все перевертається в його світі. І він бачить відразу та жах своєї родини. Замза розуміє їх відчуття, а ось родина й не прагне зрозуміти, через, що проходить їх син. Скільки мук він зазнає, не тільки фізичних, а більш душевних, що він більше нікому непотрібен, та Грегор не припиняє хвилюватися за рідних. Але коли чує розмову батьків й сестри, що комаху треба прибрати, його пронизує жах. Він помирає від непорозуміння, болі втрати та самотності.
Родина « комахи» не турбується через втрату сина, а продовжує жити так, наче нічого не трапилось.
« Перевтілення « навчає нас ніколи не відвертатися від людей, котрі прагнуть до Що як і в тому, так і в нашому суспільстві ти потрібен тільки тоді, коли можеш приносити користь, а коли ні, то всі про тебе забувають. Треба змінювати людей, бо всі ми забуваємо, що одного ранку теж прокинемося « безпомічними комахами », і тільки тоді замислимося про всі наші життєві вчинки для інших, але буде вже пізно.
Пошаговое объяснение: подобие треугольников! пусть высота столба хм,тогда составим пропорцию х:1,8=(42+14):42
х:1,8=56:42
х:1,8=8:6
х=8*1,8:6= 8*0,3=2,4