Тема здоров'я і здорового життя, на сьогоднішній день дуже актуальна, бо живемо ми в техногенної епохи, коли в гонитві за прибутком, корпорації нехтують людським здоров'ям і випускають не завжди доброякісні продукти, заощаджуючи при цьому на сировину і технологіях. Що вже говорити про те, які наслідки викликають вторинні продукти такого виробництва, забруднення навколишнього середовища, отруйні хімічні відходи, що завдають шкоди всій земній біосфері загалом, і кожній конкретній людині, зокрема.
Все на що, в першу чергу, здатні ми, так це - почати з себе, переглянути, а може і позбутися від того, що стало невід'ємною частиною нашого життя, для економії часу, а може від небажання обтяжувати себе або в чомусь собі відмовляти. Турбота про особистий здоров'я - це, в першу чергу, трудомісткий, і підкреслю, тривалий процес. Навіть, треба сказати, це цілий ряд в бути здоровим. І звичайно, головне в цій справі усвідомленість. Необхідно відповісти собі на запитання: «Чого я бажаю?», «Якого результату хочу домогтися?»
Один із в досягнення, певною нами самими ступеня, здорового життя - це індивідуальна оздоровча програма.
Індивідуальна оздоровча програма розробляється на основі параметричних даних конкретного індивіда. Знаючи деякі характеристики людини, можна почати працювати. Отже, наш кандидат у здоровань:
ПІБ:
Стать: жіноча
Вік: 19 років
Маса тіла: 53 кг
Зростання: 172 см
ЧСС: 60 уд / хв
АДср 1.: 93,3 мм рт ст
Рід професійної діяльності: студентка 3 курсу
Стан здоров'я: задовільний, захворювання: вегето-судинна дистонія, двосторонній пієлонефрит, хронічний тонзиліт.
Фактор проживання: резконтінентальний клімат, забруднення атмосфери, прийнятні побутові умови.
Здоров'я: поняття, зміст, критерії
Для построения диаграммы Венна для чисел от 10 до 30 по признаку деления на 3 и на 4, в качестве основного множества имеем множество натуральных чисел х, для которых справедливо соотношение: 10 ≤ х ≤ 30. Тогда подмножество А будет состоять из чисел {12; 15; 18; 21; 24; 27; 30}, а подмножество В будет состоять из чисел {12; 16; 20; 24; 28}. Составим подмножество С = А∩В, являющееся пересечением подмножеств А и В, выбрав общие элементы этих подмножеств: С = {12; 24}.
Начертим диаграмму Венна. Для этого нарисуем круг, изображающий подмножество А. Рядом начертим круг, изображающий подмножество В таким образом, чтобы он частично перекрывал первый круг, так как у этих подмножеств есть два общих элемента. Пересечение кругов А и В дают нам подмножество С.