Втрех одинаковых товарных вагонах можно и перевести 144т картофеля. сколько таких вагонов потребуется, чтобы перевести 240 т картофеля? 480т картофеля? написать краткую запись и решение.
Узнаем сколько можно провести в одном то есть 144:3=48 Потом 240:48=5 Чтобы перевести 240 кг. Картофеля нужно 5 вагонов Соответственно чтобы перевести 480 кг нужно 5*2=10 вагонов
114 т - 3 вагона 240 т - ? вагонов 480 т - ? вагонов 144:3=48 т можно перевезти в одном вагоне 240:48=5 вагонов для 240 тонн 480:48=10 вагонов для 480 тонн
Люди дуже часто говорять про те, що потрібно творити добро, і тоді світ стане кращим. «За добро добром відплачують» - говорить народна мудрість. Але з екранів телебачення часто демонструють зовсім протилежне: от зробиш комусь добро, а він тобі злом віддячить.І знайомі з цим згодні: невдячні люди дуже часто трапляються навколо нас. Можливо, злом вони за добро не відплачують, але й подяки від них не дочекаєшся.Але чому все одно потрібно творити добро? Мабуть, тому, що це нагальна потреба людини – посміхнутися комусь, простягти руку до До перейти вулицю, зігріти змерзлого, винайти для хворих чудодійні ліки. Або просто сказати добре слово підтримки.Звичайно, коли людина говорить красиві слова та обіцянки – це ще не так багато вартує. Потрібно підкріпляти свої слова реальними вчинками.Я думаю, що творити добро – це потреба навіть не просто людини, а всякої живої істоти. Скільки буває випадків, коли, наприклад, кіт виховує покинутих цуценят, або навіть вовки вигодовують загублених у лісі людських малюків. Не може жива істота жити без того, щоб самому творити добро. Усі релігії світу вчать нас робити добрі вчинки, і християнська віра теж.Мабуть, у нашому непростому світі складно творити добро. І мені, як і усім, теж хочеться його творити. Але не завжди виходить. Часто забуваєш, що потрібно сказати щось хороше, а замість цього дратуєшся та огризаєшся на близьких та друзів. А потім почуваєшся дуже соромно. Часто губишся, коли час зробити добрий вчинок, а потім думаєш: потрібно було вчинити так і так…Ми боїмося чинити добро, тому що не впевнені, що нам за це віддячать. Хотілося б скинути ці обмеження і просто робити добро безкорисливо, не сподіваючись на вигоду. Від цього можна отримати велику, безмежну радість. Найщасливіші люди – ті, хто вміє допомагати іншим просто по волі своєї душі. І для них це так само природно, як дихати. Оточуючі інколи вважають таких людей майже святими. А той, хто добра не робить – він неначе живе у неповну силу, зіщулившись, озираючись навколо: де б вигоду знайти. Він не проживає половину свого життя, і з його очей ніколи не ллється життєдайний світ. Часто і дивитися на такого не хочеться.Знаєте, одним з прикладів безкорисливої доброти я вважаю героїню поеми «Наймичка» Тараса Шевченка. Ганна виховувала свого сина, все робила для нього, хоч знала, що він не вважає її своєю матір’ю. Він міг би вирости та вигнати її на вулицю – адже для нього вона була усього лише наймичкою. Стара та хвора наймичка кому потрібна? Ганна цього не побоялася, і все життя віддала Маркові та його родині. І серце хлопця відізвалося на її доброту - він полюбив її як матір. Добро все одно знаходить справжню подяку, я в це вірю.
К опасным ситуациям социального характера относятся криминогенные ситуации, имеющие место в повседневной жизни и быту (хулиганство, воровство, вандализм, бандитизм и т. д.), а также угрозы, связанные с проявлениями экстремизма и терроризма. Все эти негативные социальные явления называются антиобщественными, или, другими словами, направленными против норм и правил, установленных в обществе. Антиобщественное поведение может быть основой не только правонарушений, но и преступлений против общества и государства. Зачастую формирование экстремистского мышления и террористического поведения начинается с хулиганства, вандализма и других видов антиобщественного поведения. Человек, склонный к антиобщественному поведению, быстрее попадает под влияние идеологии насилия и может быть вовлечён в экстремистскую и террористическую деятельность. Поэтому, прежде чем рассмотреть такие опасные социальные явления, как экстремизм и терроризм, целесообразно познакомиться с антиобщественными явлениями, которые наиболее часто встречаются в повседневной жизни, и дать оценку этим явлениям.