Степан Тимофеевич Разин - донской казак, предводитель восстания
- 1670-1671 годов, крупнейшего в истории допетровской России.
- Будучи атаманом, вел переговоры с калмыками - 1661 год
- Поход против крымских татар под Перекоп - 1663 год
- Предводитель донских казаков, начался его поход на Волгу- 1667 год
- Крестьянская война 1670- 1671
В первом и втором случае необходимо обращаться в полицию, так как речь идет об уголовных преступлениях, которые полиция обязана не только расследовать, но и пресекать. Во третьем случае обратиться следует к нотариусу, так как именно эти юридические специалисты занимаются оформлением завещаний. В четвёртом случае обращаться необходимо в суд, но, поскольку процесс сложный, и сама гражданка едва ли справится со всеми его тонкостями, то в этих условиях необходимо обращаться к адвокату. Если гражданка уверена в том, что сама отлично знает все подробности бракоразводного процесса, то она может обратиться и непосредственно в суд, во всех остальных случаях необходимо нанять адвоката.
Зокрема, відразу ж у декількох піснях XVII століття батьківщиною Степана Разіна названо Черкаськ. Нібито версія про те, що Разін народився в Зимовійській станиці, була запущена німецьким істориком О. І. Рігельманом в 70-х роках XVIII століття.[4]
Це був час, коли після придушення пугачовського повстання на Дону знищувалася будь-яка пам'ять про отамана. Його рідна станиця Зимовійська була перенесена на протилежний берег Дона і перейменована в Потьомкінську, будинок, в якому народився Пугачов, був спалений. Намагаючись виправдати таку розправу царського уряду над донською станицею, під час створення «Історії або повіствування про донських козаків» Рігельман, буцімто, придумав історію, що в Зимовійській народився також й інший «злодій і боговідступник», тому станиця була цілком справедливо покарана Катериною II. Він знав, користуючись джерелами, про участь С. Разіна у Зимовій станиці (донці називали «зимовими станицями» посольства, що відправлялися на всю зиму до Москви за отриманням платні для Війська Донського). Участь у такому посольстві шанувалася у донців за особливу честь, а його учасники носили почесне прізвисько «зимовієць». Одним з таких зимовійців і був Разін. Тож Ригельман знайшов привід для обґрунтування своєї версії, приписавши Степана Тимофійовича до уродженців станиці Зимовійської.
Объяснение: