Пользуясь определением, несложно найти ответ в первом примере:
m - спортсмены из России, m = 7;
n - все спортсмены, выступающие на чемпионате, n = 35;
Событие А - спортсмен, выступающий первым, окажется из России.
Р(А) = m/n = 7/35 = 0.2.
Той частью условия, в которой сказано, что русский спортсмен должен выступать первым, можно пренебречь, поскольку в условии дополнительно сообщено, что порядок выступлений "определяется жребием", а значит все выступления равновероятны, т.е. вероятность выступить первым, вторым или последним для любого спортсмена одинакова и равна 1/35 . Подумайте над этим утверждением. Саиый тупой вопрос самый тупой ответ .-.
Домашня кішка має добре розвинуті органи чуття, вони допомагають їй у пошуках їжі та орієнтації. Кішки – це нічні тварини, тому вона має добре розвинутий гострий зір. Вони активно переміщується на чотирьох кінцівках.Також вона любить погрітися на сонці, також вони вдень багато сплять. Ці тварини мають складну поведінку. Взимку збільшується підшерсток, бо приходять морози.
Ластівки – це денні тварини, вони уночі сплять. Ці тварини здатні до польоту, оскільки вони мають крила. Мають короткий та широкий дзьоб для ловлі комах на льоту.Коли у взимку настає нестача комах, ці тварини відлітають у теплі краї. Дихають киснем атмосфери. Мають добре розвинуті органи чуття.
Дуб – це дерево з листям. Восени листя опадає.
Сосна – це хвойне дерево. Хвоя випаровує менше води, що дозволяє пережити зиму. Також ці дерева любить світло, тому в лісах займає вищий ярус.
Липа – восени скидає листя. Плоди мають пристосування для рознесення насіння вітром.
А Россия-это множество городов.