М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Evklidushka
Evklidushka
03.04.2021 11:15 •  Право

Нужен полный текст конституции рф

👇
Ответ:
kklll1g
kklll1g
03.04.2021

ответ:

зайди по этой ссылке

объяснение:

4,5(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лисанна2019
Лисанна2019
03.04.2021

Работодатель обязан отстранить работника от работы в шести указанных в ст. 76 ТК (Отстранение от работы) случаях: когда работник появился на работе в любое время его рабочего дня (смены) в состоянии алкогольного, наркотического или токсического опьянения. В этом случае он отстраняется от работы на данный день (смену). На второй день он обязан явиться на работу и нести ответственность за свой проступок вплоть до увольнения по подп. «б» п. 6 ст. 81 ТК. Так как применения данного вида увольнения является дисциплинарным взысканием работодателю необходимо, руководствуясь ст. 192, 193 ТК РФ:

1. Зафиксировать факт нахождения работника в состоянии алкогольного, токсического или наркотического опьянения.

2. Затребовать объяснения.

3. Применить взыскание в месячный срок.

Если работник был отстранен от работы как не не по своей вине обучение и проверку знаний и навыков в области охраны труда или обязательный предварительный или периодический медосмотр, ему выплачивается за время отстранения как за простой не менее двух третей средней заработной платы в соответствии со ст. 76

Я считаю, что если работодатель руководствовался выше изложенными статьями ТК, то суд будет в пользу работодателя.

4,6(55 оценок)
Ответ:
sasararerap08tbk
sasararerap08tbk
03.04.2021

Відповідь:

Готувала для аналогічного питання на цьому ж ресурсі:

Передусім хотіла  б звернути увагу, що письмовий документ, який видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами є Довіреністю (ст. 244 Цивільного кодексу України).

1. Відповідно - довіреність це завжди письмовий документ. Форма довіреності повинна відповідати формі, у якій відповідно до закону має вчинятися правочин. Наприклад, якщо потрібно продати будинок, то договір купівлі-продажу має бути посвідчений нотаріально, а отже і довіреність також має бути пос-відчена нотаріально.

2. Згідно вимог Цивільного кодекс та Закону України "Про нотаріат" довіреності можуть бути посвідче-ні нотаріально ( тобто посвідчені нотаріусами України, за кордоном - консульськими установами Украї-ни, а у випадках, передбачених чинним законодавством, - дипломатичними представництвами України) або це можуть бути довіреності, які прирівняні до нотаріально посвідчених (це коли : 1) довіреності вій-ськовослужбовців або інших осіб, які перебувають на лікуванні в госпіталях, санаторіях та інших війсь-ково-лікувальних закладах, посвідчені начальниками цих закладів, їх заступниками з медичної частини, старшими або черговими лікарями; 2) довіреності військовослужбовців, а в пунктах дислокації військо-вої частини, з’єднань, установ, військово-навчальних закладів, де немає нотаріуса чи посадових осіб органів місцевого самоврядування, які вчиняють нотаріальні дії, також довіреності працівників, членів їх сімей і членів сімей військовослужбовців, посвідчені командирами (начальниками) цих частин, з’єднань, установ або військово-навчальних закладів; 3) довіреності осіб, які тримаються в установах виконання покарань чи слідчих ізоляторах, посвідчені начальниками таких установ чи слідчих ізолято-рів; 4) довіреності осіб, які проживають у населених пунктах, де немає нотаріусів, посвідчені уповнова-женою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування, крім довіреностей на право розпоря-дження нерухомим майном, довіреності на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування та розпорядження транспортними засобами).  

3. Згідно вимог ст. 245 Цивільного кодексу України "Довіреність на одержання заробітної плати, стипе-ндії, пенсії, аліментів, інших платежів та поштової кореспонденції (поштових переказів, посилок тощо) може бути посвідчена посадовою особою організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на стаціонарному лікуванні, або за місцем його проживання". Тобто, нотаріальне посвідчення довірено-сті для одержання грошової кореспонденції , не є обов"язкове.

5. Однак відмова працівників поштового відділення прийняти довіреність Іванчикова є правомірною, тому що його довіреність взагалі не була ніяким чином посвідчена.

Пояснення:

4,7(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ