М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
raymondbaby
raymondbaby
01.08.2021 16:55 •  Право

Какие из перечисленных ниже мер предупреждения преступности относятся к 1) раннему предупреждению; 2) устранению обстоятельств, уже повлекших совершение конкретных преступлений; 3) предупреждению рецидива:
- установление опеки и попечительства над несовершеннолетним; - направление подростка в детский дом, школу-интернат; - устройство подростка на работу или учебу; - своевременное возбуждение уголовного дела; - правильный выбор меры пресечения; - пресечение отрицательного влияния в семье и бытовом окружении подростков, отбывших наказание; - постановка на учет; - своевременное применение мер воспитательного характера; - временное изъятие подростка из неблагополучной семьи, лишение родительских прав; - применение наказания, обеспечивающего исправление и перевоспитание несовершеннолетнего преступника.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Алика2018
Алика2018
01.08.2021

2) Так.

3) Я вважаю що громадянин Кравченко має відповідати за свій вчинок  не зважаючи на те що перебував в стані алькогольного сп'яніння. Якщо громадянин має проблеми з алкоголем то повинен пройти лікування. Але перед цим сплатити штраф за скоєний вчинок.

4) У першій ситуації будуть застосовані норми п.1 ст. 36 Кримінального кодексу України."Необхідна оборона. Необхідною обороною визначають дії, вчинені з метою захисту охоронюваних законом прав та інтересів особи, яка захищається, або іншої особи, а також суспільних інтересів та інтересів держави від суспільно небезпечного посягання шляхом заподіяння тому, хто посягає, шкоди, необхідної і достатньої в даній обстановці для негайного відвернення чи  припинення посягання, якщо при цьому не було допущено перевищення меж необхідної оборони". Отже така ситуація не є правопорушенням.

   У другій ситуації будуть застосовані норми Кримінального кодексу України: ст. 121 "Умисне тяжке тілесне ушкодження"- якщо Андрій одержав тяжкі тілесні ушкодження або 122 "Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження"- якщо ушкодження середньої тяжкості, або ст. 125 "Умисне легке тілесне ушкодження" - при легкому тілесному ушкодженні.  Отже дана ситуація є не лише правопорушенням, а й злочином.

Объяснение:

4,7(86 оценок)
Ответ:
catdog12
catdog12
01.08.2021
1.Учасники ситуації:Іван та працівники міліції. 2.Конфлікт полягає у підозрі про крадіжку. Кримінальне право. 3.Права Івана Він може зберігати мовчання Стаття 492,пункт 3.Міліція відразу повинна повідомити батьків Івана про його затримання Він повинен знати причину свого затримання. Права міліції Вони можуть затримати неповнолітнього,але тільки з поясненням обставин його затримання Вони не мають права проводити допит без батьків,або викон. Обов’язки батьків чи вихователя. 4.На мою думку Іван просто повинен мовчати і вимагати позвонити батькам та сказати причину по якій він затриманний…А потім можна і в суд звернутися
4,6(62 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ