М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kagdhs
kagdhs
07.04.2023 11:18 •  Право

Попов обратился к мишину с предложением передать ему во временное пользование пианино «элегия». в письменном договоре, заключенном 10 апреля 2004 года, стороны указали, что он вернет пианино по первому требованию. спустя некоторое время мишин попал в больницу с сердечным приступом, затем лечился в санатории и лишь в мае 2007 г. предложил соседу вернуть свое имущество, на что получил отказ. в июле владелец пианино предъявил иск о его возврате. попов просил суд отказать в иске в связи с пропуском срока исковой давности. как должен поступить в данной ситуации суд? , с обьяснением : )

👇
Ответ:
Yaroslavdonskk
Yaroslavdonskk
07.04.2023
Пианино должно быть возвращено
Т.к. Мишин не смог вернуть пианино в назначенный срок себе из-за болезни.
Справки о болезни и лечении у него присутствовать должны.Следовательно суд будет на стороне Мишина.
Удачи:)
4,5(87 оценок)
Ответ:
В договоре было сказано, что Попов вернет пианино ПО ПЕРВОМУ требованию!! время действия договора нет, промежутка, в который должны вернуть пианино то же нет! так что суд решит что бы Попов вернул Мишину пианино ;)
4,7(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
806nikita
806nikita
07.04.2023

відповідь:

10.12.1948 – генеральна асамблея оон прийняла загальну декларацію прав людини

6 січня 1941 р. у посланні до конгресу американський президент франклін делано рузвельт проголосив чотири і свободи, якими, на його думку, мали володіти люди у всьому світі: свобода слова, свобода совісті, свобода від страху та свобода від злиднів.   статут зобов’язав усіх членів оон забезпечити повагу й дотримання людських прав та основних свобод, незалежно від раси, статі, мови чи релігії.

західні лідери вирішили доповнити статут оон «дорожньою картою» гарантування людських прав і свобод для кожної особи у світі. нею стала загальна декларація прав людини, розроблена директором відділу прав людини оон, канадійцем джоном петерсом гамфрі. після двох років роботи на сесії генеральної асамблеї 10 грудня 1948 р. документ був винесений на голосування: 48 країн проголосували «за» та 8 утрималися (серед них срср, брср, урср, чехословаччина, польща, югославія, що представляли комуністичний блок, а також саудівська аравія та південно-африканська республіка).

декларація стала найавторитетнішим джерелом міжнародних норм щодо прав людини. день її прийняття, 10 грудня, був визначений як міжнародний день прав людини.  

пояснення:

4,8(31 оценок)
Ответ:
NextHelp
NextHelp
07.04.2023
1) право на вільний розвиток особистості. Кожна людина має право сама визначати свою долю, ставити перед собою визначені нею самою цілі, обирати засоби для досягнення цих цілей. Але, зрозуміло, при цьому вона не повинна порушувати прав інших людей; 

2) право на життя. Конституція України закріплює право на життя за до заборони свавільного (незаконного) позбавлення життя. Верховна Рада України скасувала кримінальне покарання у вигляді смертної кари. Ніхто не може бути позбавлений життя навіть за рішенням державного органу. Другий важливий компонент закріплення права на життя — право людини на самозахист від протиправних посягань на життя і здоров’я; 

3) право на повагу людської гідності. Це особисте право теж забезпечується встановленням заборон на протиправні дії, що посягають на людську гідність: катування, жорстоке, нелюдське таке, що принижує гідність, поводження або покарання, примусові медичні або наукові дослідження на людині; 
4,8(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ