М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
1660044
1660044
21.12.2022 18:26 •  Право

Варіант №3 ііі рівень (1,5 ) 9. визначте, у яких із зазначених випадків є виявлення влади та види цієї влади: адміністративно-примусова духовно-інформаційна політичної влади соціальна влада економічна влада троє дев’ятикласників домовилися піти після уроків у кінотеатр; поліція зупинила порушника правил дорожнього руху й оформила протокол; верховна рада україни прийняла новий закон; учениця 9 класу подарувала подрузі книжку на день народження; священик звернувся до своїх прихожан із закликом утриматися від уживання м’ясних страв під час посту; директор підприємства видав наказ про перенесення вихідного дня; у завданні 10 потрібно проаналізувати (прокоментувати)статтю законодавчого акта за запитаннями 10. закон україни «про охорону праці» стаття 11. охорона праці неповнолітніх не допускається залучення неповнолітніх до праці на важких роботах і на роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, на підземних роботах, до нічних, надурочних робіт та робіт у вихідні дні, а також до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми, відповідно до переліку важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, граничних норм підіймання і переміщення важких речей, що затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я. неповнолітні приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду. звільнення працівників віком до 18 років з ініціативи власника допускається тільки за згодою районної (міської) комісії у справах неповнолітніх. вік, з якого допускається прийняття на роботу, тривалість робочого часу, відпусток та деякі інші умови праці неповнолітніх визначаються законом. 1. чому окремі види робочого часу заборонені для неповнолітніх? 2. вкажіть норми робочого часу і тривалість відпусток неповнолітніх. вік тривалість робочого часу під час канікул тривалість робочого часу під час навчання тривалість відпусток 16-18 років 14-16 років у завданні 11 потрібно розв’язати правову ситуацію за запитаннями 11. проаналізуйте правову ситуацію денис (15 років), артем (14 років) та його брат артур (12 років) прогулювалися неподалік залізничної колії, вирішили розважитись і пошкодили залізничний насип колії, відтак під шпалами утворилася порожнина. їх метушню помітив працівник залізниці, викликав поліцію та повідомив диспетчера про аварійний стан колії. невдовзі хлопців було затримано. а чи буде притягнуто підлітків до кримінальної відповідальності за ст. 277 кку? б як змінилось би розв’язання ситуації, якби пошкодження не було помічено вчасно і трапилася аварія поїзда? в визначте міру відповідальності кожного із хлопців у зміненому варіанті і.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
vasilisasimakin
vasilisasimakin
21.12.2022

1. Физические лица (например, гражданка Иванова заключила сделку купли-продажи квартиры).

2. Юридические лица (например, ООО «Ариэль» заключило договора с подрядчиками на поставку оборудования для магазина).

3. Публично-правовые образования (например, муниципалитет города Т. заключил договор с фирмой «Цветы и сады» на благоустройство придомовых зон). Могут быть названы и проиллюстрированы другие виды, приведены другие примеры.

Объяснение:

https://soc-ege.sdamgia.ru/problem?id=13870  ответ найден здесь

4,5(70 оценок)
Ответ:
Drake1111
Drake1111
21.12.2022

Согласно ч. 1 ст. 1122 ГК РФ имущество, завещанное двум или нескольким наследникам без указания их долей в наследстве и без указания того, какие входящие в состав наследства вещи или права кому из наследников предназначаются, считается завещанным наследникам в равных долях.

Согласно ч. 2 ст. 246 ГК РФ участник долевой собственности вправе по своему усмотрению продать, подарить, завещать, отдать в залог свою долю либо распорядиться ею иным образом с соблюдением при ее возмездном отчуждении правил, предусмотренных статьей 250 настоящего Кодекса.

Следовательно, братья не могут предъявить иск в отношении своего брата, так как он, являясь дольщиком, имеет право распоряжаться своей долей как ему угодно.

4,4(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ