М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
катя5092
катя5092
04.07.2022 23:05 •  Право

При реорганизации учреждения была представлена на увольнение по сокращению штатов мухина, планового отдела. должность её не была ликвидирована, но на её место администрация перевела инженера- горского из
производственного отдела, где было уменьшено число инженеров. на заседании профсоюзного комитета при обсуждении вопроса о даче санкции на увольнение представитель администрации заявил, что горский лучше знает
производство и имеет большой опыт работы. члены комитета профсоюза, соглашаясь с администрации в отношении квалификации мухиной, считали необходимым учесть, что мухина имеет ребёнка шести лет и мужа-студента, работает она
в учреждении дольше, чем горский (на различных работах). от предложения другой работы мухина отказалась, так как она оплачива¬ется на 200 рублей меньше. кто из указанных лиц имеет преимущественное право оставления на работе
при увольнении по п.2 ст.81 тк рф

👇
Ответ:
stigma70
stigma70
04.07.2022

В данной ситуации женщина имеет преимущество, тк является единственным членом семьи с доходом от заработка. Муж,как студент, находится у неё на иждевении, но если оно не оформлено по закону, то оно во внимание не берётся. Можно "уцыпиться" за доход семьи.Женщина имеет ребенка до 14 лет. На счет этого закон на её стороне (ст 261 ТК)

По п.2ст.81 рискует потерять работу Горский.тк не имеет существенных привелегий по ТК. 

4,6(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hermoguchiy
hermoguchiy
04.07.2022

1. Із Кодексу законів про працю України

Стаття 199. Розірвання трудового договору з неповнолітнім на вимогу його батьків або інших осіб.

Батьки. усиновителі і піклувальники неповнолітнього, а також державні органи та службові особи, на яких покладено нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю, мають право вимагати розірвання трудового договору з неповнолітнім, у тому числі й строкового, коли продовження його чинності загрожує здоров'ю неповнолітнього або порушує його законні інтереси.

2. Із Кодексу про працю України

Стаття 51. Скорочена тривалість робочого часу

Скорочена тривалість робочого часу встановлюється:

1) для працівників віком від 16 до 18 років-36 годин на тиждень, а для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період канікул)-24 години на тиждень.

Тривалість робочого часу учнів, які працюють протягом навчального року у вільний від навчання час, не може перевищувати половину максимальної тривалості робочого часу...для осіб відповідного віку.(...)

4,4(18 оценок)
Ответ:
JaanB
JaanB
04.07.2022

Объяснение:

1) Г порушено право на належну якість продукції

2) відповідні права визначені ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів"  :

 - розірвання договору та повернення сплачених за товар коштів;

-   відшкодування збитків.

3) Не підлягає обміну дитяча іграшка

Як визначено ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів", споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.  

Право на обмін споживач має право протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем (ч.2 ст.8 Закону).  

Умовами обміну товару, за змістом  ч.3 такої статті, є:

-товар не використовувася;

- збережено  товарний вигляд товару, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.  

Окрім того, перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у  ст.8 вищевказаного Закону затверджується Кабінетом Міністрів України.  

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172

"Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" затверджено  Перелік товарів належної якості, що не

 підлягають обміну (поверненню) (додаток №3).

Відповідно до такого переліку не підлягають поверненню   дитячі іграшки м'які , дитячі іграшки гумові надувні  

4,4(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ