Частица не: не ел, не говорила, не пел, не спал, не тронула. Частица ни: ни шагу назад,не говоря ни слова, не отдал ни копейки, по характеру ни рыба ни мясо, каких людей он только ни видел. Не с причаст.: непридуманная история, непродуманный ответ. неподготовленный абитуриент, недомогающий клиент, недопонятый поэт. Наречие: немало стихов, недаром говорится,смеялся не громко, а тихо, неходился невесть где, приехал не туда. Дефис: еле-еле дышала, нарисовать точь-в-точь, приехал неожиданно-негаданно, по-волчьи выть, по-иному взглянуть. Предлоги: из-за туч, из-под полы,по-над берегом, из-за поворота, из-под палки. Повел накл-е: лягте ниц, поднимите руки, дай денег, сиди тихо, уйдите прочь. Изъявит.накл-е: я хожу, я ходил, мы шли, он читал, он прочитал. Условное: я просмотрел бы, я бы, я проглядел бы, я отметил бы, я ответил бы.
Напевно кожен з нас хоч раз у житті стикався з поняттям “честь”. У зв’язку з цим виникає питання про те, що таке честь, відповідь на який знайти не так вже легко.
Поняття “честь” – комплексне, так як включає в себе як етичний, так і соціальний аспекти. Честь пов’язана з оцінкою якостей індивіда. Це такі якості, як вірність, гідність, справедливість, благородство і правдивість. Честь можна трактувати як почуття, викликане соціальними чи культурними традиціями, матеріальним становищем або особистими амбіціями людини. Що таке честь? Честю є те почуття, яке притаманне індивіду спочатку, це невід’ємна частина його особистості.
Що таке честь? Твір такого типу часто задають школярам. А все тому, що ця тема сприяє міркуванню і надалі осмислення багатьох процесів, що відбуваються навколо підлітка. Адже відповідь на питання: “Що таке честь?” для кожного свій, немає універсальної відповіді.
Хтось, начитавшись класики світової літератури, скаже, що честь – це те почуття і та реакція, яка послідує за образою у вищому світі лицаря, знатної вельможі або будь-якого поважаючого себе людину.
Для інших честь – це вести себе гідно в ситуації, коли тебе зачіпають. Не реагувати на виклик, який посилають тобі роздратовані співрозмовники. Це той стан холоднокровності і бездіяльності, яке не могли дозволити собі лицарі і вельможі, так як були загнані в рамки вищого світу, який вимагав з’ясування стосунків у вигляді дуелі.
Яке б визначення “честі” ви не вибрали для себе, важливо пам’ятати: “Бережи честь змолоду, а плаття знову”. Народна мудрість т
ответ:Под сосной у реки была барсучья нора. укажи и проверь безударные гласные
Объяснение: