Наступила прекрасная весна. Погода стоит прекрасная, погожая. С жарких стран прилетают птички. Своим звонким голосом они поют песни и радуют людей. На деревьях распускаются сначала почти, а затем красивенькие цветы. Весна - моё самое любимое и самое красивое время года. Удачи)))
Смелость всегда воспевалась в песнях, и рассказах. Смелость - отличное качество. Смелого человека уважают и равняются на него. Смелость для меня - это решительность и храбрость. Смелый человек может бояться, но он смело борется со своими страхами и отважно делает свою работу. Во многих русских сказках говорится о смелых героях, победивших вражью силу. Но смелыми могут быть не только герои. Смелым может быть любой человек. Смелым человек становится защищая слабых пожилым людям или просто говоря правду другим. Противоположное слово смелости - трусость. Трусливый человек не защитит слабого, не скажет правду. Смелыми не рождаются, смелыми становятся.
Напевно кожен з нас хоч раз у житті стикався з поняттям “честь”. У зв’язку з цим виникає питання про те, що таке честь, відповідь на який знайти не так вже легко.
Поняття “честь” – комплексне, так як включає в себе як етичний, так і соціальний аспекти. Честь пов’язана з оцінкою якостей індивіда. Це такі якості, як вірність, гідність, справедливість, благородство і правдивість. Честь можна трактувати як почуття, викликане соціальними чи культурними традиціями, матеріальним становищем або особистими амбіціями людини. Що таке честь? Честю є те почуття, яке притаманне індивіду спочатку, це невід’ємна частина його особистості.
Що таке честь? Твір такого типу часто задають школярам. А все тому, що ця тема сприяє міркуванню і надалі осмислення багатьох процесів, що відбуваються навколо підлітка. Адже відповідь на питання: “Що таке честь?” для кожного свій, немає універсальної відповіді.
Хтось, начитавшись класики світової літератури, скаже, що честь – це те почуття і та реакція, яка послідує за образою у вищому світі лицаря, знатної вельможі або будь-якого поважаючого себе людину.
Для інших честь – це вести себе гідно в ситуації, коли тебе зачіпають. Не реагувати на виклик, який посилають тобі роздратовані співрозмовники. Це той стан холоднокровності і бездіяльності, яке не могли дозволити собі лицарі і вельможі, так як були загнані в рамки вищого світу, який вимагав з’ясування стосунків у вигляді дуелі.
Яке б визначення “честі” ви не вибрали для себе, важливо пам’ятати: “Бережи честь змолоду, а плаття знову”. Народна мудрість т
Удачи)))