М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому в повісті М.Гоголя Тарас Бульба вбив свого сина ???

👇
Ответ:
Mani2106
Mani2106
28.11.2021

За то что Андрей предал свою родину и стал на сторону врагов(если что Андрей перешёл на другую сторону потому что влюбился в полячку то есть в врага своего)

4,7(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lilarthur
lilarthur
28.11.2021

Она очень мужественная, ее взяли в плен, обучили татарскому языку, и сделали женой какого-то пана вроде. Но не смотря на всё это она не забыла родную Украину и вспоминала её. Она взяла ключи, и открыла дверь которую запретили ей открывать (красава уважаю, идёт против системы, молодец!). Она не испугалась, что этот господин (или хто он там, я просто очень давно читала) может её убить (мне кажется в это время ей было пофиг на него), она всё равно отпустила тех козаков, а сама осталась (хоть повторяю за это он в гневе мог убить её, но она ж гордая). Очень преданная родине, смелая, бесстрашная (но какая-то глупая раз сама не убежала)

можно поставить лайк❤️

4,7(27 оценок)
Ответ:
максим885б
максим885б
28.11.2021

Відповідь:

Тарас Шевченко народився у 1814 році в селі Моринці Черкаської області, в сім’ї кріпосного селянина Григорія Івановича Шевченка. У Тараса було 2 брати і 4 сестри. Юний талант рано став сиротою — мати померла, коли йому було 9 років, батько — у 12 років. Дитинство Шевченка провів у селах Моринці та Кирилівка, які належали його поміщику, генерал-лейтенанту Василю Васильовичу Енгельгардту. Інтерес до малювання і поезії у Тараса Шевченка проявився з самого дитинства. У 8-річному віці хлопчик поступає на службу до місцевого вчителя-дяка Павла Рубана, де і навчається грамоті.На 16 році його життя він потрапляє в число прислуги поміщика Енгельгардта, спочатку в ролі кухарчука, потім козачка. Помітивши у Тараса пристрасть до живопису, поміщик вирішує зробити його придворним художником. Він віддає свого кріпака в навчання викладачеві Віленського університету — портретисту Яну Рустему. У Вільні юний Тарас пробув 1,5 року.

На початку 1831 року поміщик переїжджає в Санкт-Петербург, де триває навчанняТараса Шевченка вже у «мальовничих справ цехового майстра» В. Ширяєва. У ШиряєваТарас міг змальовувати статуї в Літньому саду і відвідувати Ермітаж. Одного разу Шевченко, копіюючи на полотні чергову скульптуру, знайомиться зі своїм земляком Іваном Сошенком, який у свою чергу представив його К. Брюллову та В. Жуковському. Визнання обдарованості кріпосного Тараса Шевченка з боку видатних діячів російської культури відіграли вирішальну роль у справі викупу його з неволі.

Пояснення:

4,7(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ