М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Розшифруй записку.
Туди, де липкохвіст, прийди
Те, що знайшла королівна, знайди
Шлях покаже той чоловік, що відраджував від вихора
Візьми таксі, де знайомий шофер
Він стереже дім радників
приходь у годину трамваїв (темну!)
Бійся щура, одури його
Шлях тільки веде на нього чорний хід
А: о дванадцятій ночі
Б: а це Джонні
В; виходь потай
і перевдягнений
Г: прийди до лялькового театру
Д: стережися Троча
Е: це Крешемир
Ж: поверни сміх
З: біля міської ратуші

👇
Открыть все ответы
Ответ:
trunczova84
trunczova84
24.04.2021

Миф отличается от сказки тем, что в мифе используются реальные места, реальные события (довольно часто) и реальные герои с преукрашением.В мифе повествуется, чаще всего о подвигах и каких либо героях.

В сказке же большей частью вымысел . Ведь даже говорят "сказка лож, да в ней намек ...". В сказке скрыт смысл и события в сказке принимают локальный масштаб,в отличии от мифов. Да и в сказках довольно часто имеет место юмор,высмеивающий какой либо человечесский порок, что крайне редко встречается в мифах. еще небольшое отличие. В мифах всегда участвуют сверхестесственные существа, например минотавры, драконы. В сказках же, большей частью, героями становятся обычные люди, крестьяне.

4,6(67 оценок)
Ответ:
nfskarbon2
nfskarbon2
24.04.2021
Захар беркут - літня людина, формальний лідер громади не тільки у своєму селі, а й користується авторитетом на всій тухольщині. він є найстарішим членом громади, вихований як незалежна від князя і його обличчя. всі його справи - лише на користь громади. вже з дитинства засвоїв ідею чесності та справедливості. обрав цілковите служіння людям свого села і вже не здатний зробити іншого вибору. а така можливість була: двічі монголо-татари пропонували йому обміняти життя свого сина на порятунок  захар беркут - літня людина, формальний лідер громади не тільки у своєму селі, а й користується авторитетом на всій тухольщині. він є найстарішим членом громади, вихований як незалежна від князя і його обличчя. всі його справи - лише на користь громади. вже з дитинства засвоїв ідею чесності та справедливості. обрав цілковите служіння людям свого села і вже не здатний зробити іншого вибору. а така можливість була: двічі монголо-татари пропонували йому обміняти життя свого сина на порятунок селища. але захар приймав рішення з позиції не власною користі, а з позиції вірності обов'язкам. якщо він пообіцяв в обороні тухольщині, то він буде тримати своє слово, незважаючи на залежність життя сина від батькового рішення. т. е. життєвий вибір цієї людини цілком залежить від традицій і правил поведінки того суспільства, де його виховали. максим беркут дуже схожий на свого батька. він успадкував всі його риси: сміливий, чесний, справедливий, незалежний. певною мірою також зразковий людина серед громади. і в його житті також був момент вибору. максим опинився в полоні монголо-татар, і ті запропонували йому стати на зрадницький шлях: бути провідником у своїй місцевості, а за це в нагороду отримати своє життя. проте полонений відмовився, оскільки розумів, що через цей вчинок постраждає багато іншого люду. він вважав, що його життя не гідна життя інших людей, яких він обіцяв захищати. пояснюючи життєвий вибір даного героя, відзначимо, що він, як і його батько, був вихований у вільній незалежній дусі. т. е. головну роль в життєвому виборі людини відіграє виховання.     думаю
4,4(84 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ