М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Художні прийоми у поемі "Кавказ"

👇
Ответ:
Mileshka141
Mileshka141
14.02.2022
Метафора , олицетворение , эпитеты
4,4(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
trolz666
trolz666
14.02.2022

Тітка Поллі – сестра покійної матері Тома. Носить окуляри через моду, хоча через них погано бачить. Добра, співчутлива жінка, але яка намагається бути строгою. Якщо і вирішується карати Тома, то тільки тому, що вважає, що своєю м’якістю вона губить племінника. Вона прагнула виховати Тома добропорядним і чесним, дбала про нього з величезною любов’ю. Тітонька щиро переживала і оплакувала Тома, коли всі думали, що хлопчики потонули.

Беккі Тетчер – маленька красуня. Добра і романтична, захоплена і розумна. «чарівне створіння з голубими очима, золотавим волоссям, заплетеним у дві довгі коси, в білому літньому платтячку й мереживних панталончиках» – такою з’явилася перед Томом і читачами дочка окружного судді. Це розпещена і примхлива, але в той же час емоційна і вразлива дівчинка. Вона щиро переживала першу сварку з Томом і навіть захворіла.

4,6(28 оценок)
Ответ:
Алижан025
Алижан025
14.02.2022

Объяснение:

Кажуть, що поет формується у дитинстві. Маленька тендітна дівчинка мріяла про надзвичайну дивну казку (вірш «Мрії»). Вік лицарства і шляхетних вчинків приваблював не одне покоління юних романтиків. Однак у Лесі Українки своє бачення доби мужніх воїнів, лицарських турнірів:

Тільки дивно, що не принци.

Таємницею укриті.

Не вродливі королівни

Розум мій очарували.

Дівчинка гортала малюнки лицарських романів. Її приваблювали не переможці лицарських поєдинків, котрі «промовляли люто “Здайся!”», а переможені. Нехай вони і «розпростерті», до землі прибиті списом, але з уст зривається горда відповідь: «Убий, не здамся!»

Маленька дівчинка Леся вже тоді, в пору свого дитинства, поважала силу духу, справедливість. Вона поважала тих, хто навіть під загрозою смерті не хотів здаватися. Можливо саме в них вона вчилася великої мужності. Ця мужність знадобилася їй у житті, допомагала боротися з власною недугою та життєвими негараздами.

В іншому вірші «Як дитиною, бувало» маленька мрійниця Леся виступає мужньою і гордою дівчинкою. Гулі від падіння не викликати сліз. Вона тихо вставала і ніколи не скаржилася на біль від забиття:

4,4(95 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ