М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Де відбуваються події, описані в повісті?
А. Києві Б. Вінниці В. Вишнополі
2. Що означає слово «пригода»?
А. Те, що трапилось (часто непередбачене, несподіване)
Б. Приходити на до в скрутну хвилину
В. Бути потрібним
3. Визначте жанр твору.
А. Детектив Б. Краєзнавчий детектив В. Пригодницька повість
4. У кого в роду Софійки з’явилися коралі?
А. Тітки Сніжани Б. Софійки В. Бабусі Клави
5. Яка була кличка кобили прабабці Ніни?
А. Мальва Б. Майорчик В. Маківка
6. Як називалося село, де жила бабуся Софійки?
А. Половинчик Б. Вишнопіль В. Покровчик
7. Чим схожі були між собою Міщенки?
А. Були балакуни Б. Мали подвійну душу В. Надзвичайно веселі
8. Яке прізвище мала тітка Сніжана?
А. Ліщина Б. Завадчук В. Вишня
9. Про кого сказано:
"Уже мало не коло самого будинку мусила ховатись у кущі. Біля рогу стояв худенький хлопчик із прив' ялим букетиком польових квітів. Знудьговано колупав носком
святкового босоніжка пилюку й раз по раз діловито поглядав то на руку, де в людей буває годинник і де в
нього нічого не було..."
А. Софійку та Сашка Б. Вадима та Ірину В. Сніжану та Валентина
10. Куди потрапила Софійка під час останньої мандрівки у шафі?
А у минуле своєї прапрабабусі
Б у минуле мами
В у майбутнє

11. Установіть відповідність
1. Сашко
2. Вадим
3. Софійка

А. – Слухай, а може, ти бре- бре? Може, ніякого екстрасенса й близько нема, ти хочеш забашляти на моїх старих фотках. За них нині теж бабки дають!
Б. Софійко, гарна погода. Може, погуляїм у старому парку? Жду тебе у шість за рогом твого будинку. Вибач за почирк.
В. Усі Міщенки схожі: і балакун Данило Міщенко – Міщенков, і його син Михайло – Мішель – Мішка, і онук- вусань, і, нарешті, праправнук Валентин... У всіх немовби подвійна душа. Усі хвалькуваті, брехливі, ненадійні.
Г. Терплять мене, зарази: думають, що маю ще якісь батечкові боргові розписки, бояться, щоб не дав їм хід.
12. Про кого сказано: "Уже мало не коло самого будинку мусила ховатись у кущі. Біля рогу стояв худенький хлопчик із прив'ялим букетиком польових квітів. Знудьговано колупав носком святкового босоніжка пилюку й раз по раз діловито поглядав то на руку, де в людей буває годинник і де в нього нічого не було..."
А Софійку та Сашка
Б Вадима та Ірину
В Сніжану та Вадима

👇
Открыть все ответы
Ответ:
bertain
bertain
29.03.2020

так яким же повинен бути друг? це людина у вашому житті, з яким можна провести час, погуляти, поговорити про життя, але не варто розповідати свої плани на майбутнє, свої проблеми. досить просто говорить з ними в тому, що у вас все добре, навіть якщо все погано. їм це цікаво, але вони навряд чи зможуть вам .

яким повинен бути справжній друг? ми часто запитуємо себе подібним питанням, щоб визначити, а чи є вони у нас. справжній друг - це друг, який підтримає у важку хвилину, дасть життєве напуття і буде постійно поруч. друг, який чи не буде ображатися на жарти, не зрадить, а не відніме кохану людину заради свого щастя. людина, яка буде радіти вашим перемогам і успіхам, і плакати з вами, коли вам погано і руйнується життя.

яким повинен бути справжній друг? він ніколи вже не стане вам заздрити, навіть якщо у нього життя гірше, ніж у вас. він буде радіти за те, що у вас все добре. справжнім другом вважається людина - не той, хто себе таким вважає, а той - кого таким вважаєте ви самі для себе. це дуже важливо. адже люди часто можуть перебільшувати свої можливості і бажання, для того, щоб втертися в довіру з можливістю зіпсувати вам життя.

4,5(89 оценок)
Ответ:
rafon3d
rafon3d
29.03.2020

чесно кажучи, кожен з нас, буває, вважає себе кращим за інших, суперменом у якійсь галузі, часто не помічаючи, що це «над людьми» може призвести до «від людей», «без людей», а від простої вседозволеності навіть у буденному — один крок до ніцше, гітлера. реальний вчинок перевертає все з ніг на голову: гроші тихенько : під каменем на безлюднім подвір’ї, разом з оленою іванівною вбито її сестру лізавету та ще й, мабуть, з майбутнім малям, — духовну сестру сонечки мармеладової, з якою вони обмінялися натільними хрестиками. а найголовніше — він розуміє, що не може стояти поруч з матір’ю, сестрою, бо перестав бути гідним їхньої любові та поваги. усе це й складає кару, моральне покарання, моральне самокатування героя, проти якого не висунуто обвинувачення й немає доказів, але сам він не може спокійно жити. у порівнянні зі злочином, на опис якого і підготовку до нього відведено одну частину роману, це самокатування займає у шість разів більше, а визнання — один рядок. що поруч з ним офіційне покарання — восьмирічна каторга! вона тільки очистити душу стражданнями.

раскольников вважає, що його місце тепер — з тими, хто переступив. і ось поруч опиняється зовнішньо чистий і правильний лужин, з його підступною душею, ладний звести наклеп на беззахисну дівчину навіть у день поховання її батька, щоб досягти своєї мети.

«ми того самого поля ягоди», — каже йому і свидригайлов — людина, в якій смугами йде хороше й мерзотне, який може довести до самогубства підлітка, спровокувати смерть дружини й чужим йому сиротам, може бавитися,   мов лялькою, шістнадцятирічною «нареченою» і потурбуватися, щоб її більше не стали продавати, шантажувати кохану дівчину таємницею про її брата і схилитися перед її чистотою та людяністю.»

а соня, яку він вважав нижчою за себе, занадто м’якою, беззахисною для цього жорстокого світу, доведе йому необхідність зняти гріх з душі, стане твердою   підтримкою та другом…

4,8(40 оценок)
Это интересно:
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ