М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Ідейно художній аналіз 2. По чому дурні? „Де ти був-єсь, пробував-єсь? Роскажи, Іване!“ — „Та де вже я не бував-єм, Всюди був-єм, пане! Був в Адесі і Бендерах, В Ровнах і Полтаві, Ходив в Київ разів кілька, Бував і в Варшаві." „А по чому-ж там, Іване, Дурні продають ся?“ — „Та то, пане, як до дурня, Які попадуть ся! Дурень пан — заплатять більше, Бо честь таки знають, А як мужик, то звичайне: Без ціни спускають...“

👇
Открыть все ответы
Ответ:
elenagorodan
elenagorodan
18.05.2022

Климко є головним героєм твору.Має гарну зовнішність каштанове волосся, виразні очі.Живе у бідній сім'ї,після смерті дядька,зовсім сирота.Має гарну поведінку,вчинки зовсім не дитячі,(поїхати за молоком для вчительки в інший город тощо) має гарні стосунки с найкращим другом,товаришує з ним пліч - о - пліч.Зовнішній світ Климка , надто дорослий,глибокі мислі, Клим дуже гарна людина...Ставиться до всіх с повагою та пошаною.Автор вклав у нього душу.Чому ж таки він "сам його і вбив".На мою думку він вирішив "внести в пожертви" Климка,щоб показати іншим,яке буває життя не справидливе,Тим паче події твору у часи війни.

4,7(3 оценок)
Ответ:
Kristina162000
Kristina162000
18.05.2022

Перш за все – безкомпромісна громадянська позиція поетеси. Щоб упокорити свідому непоступливість письменниці, високі компартійні мужі через видавництва все робили, аби гостре слово мужньої жінки не дійшло до читача. Тільки вона не зрадила ні себе, ні поезію. Ліна Костенко ненастанно, одержимо творила й піднеслася до висот такого духовного подвижництва, що її феномен в українській літературі залишиться неперевершеним, а за своїм морально-етичним звучанням сягає вічності. Ліна Василівна стільки літ стояла на сторожі нашого Вавилону, але сьогодні вона просить тиші: «Прости мені, мій змучений народе, / що я мовчу. Дозволь мені мовчать. / Бо ж сієш-сієш, а воно не сходе. / І тільки змії кубляться й сичать». Чому так сталося? Що призвело до таких розмірковувань? Поетеса відповідає: «Всі проти всіх, усі ні з ким / не згодні. / Злість рухає людьми. Але у бік безодні».

Частину своїх поезій Ліна Костенко присвятила темі війни. Але це, напевно, недоречне слово – «присвятила», бо поетеса вистраждала, сама пережила страшні воєнні роки, які болем відзиваються у серці кожного, хто має в серці святість. Ці спогади вилила, висповідала у своїх поезіях.

Объяснение:

4,4(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ