життя людині дається один раз. цей неоціненний талісман дарує всевишній кожному, і наше право розпоряджатися цим талісманом: чи віддати його на картання, чи, може, разом з ним нести між люди світлий промінь щастя та радості.
моральні зусилля необхідні людині в процесі боротьби за саму себе, за становлення себе як різносторонньої і гармонійно розвиненої особистості. прагнучи затвердити людську сутність, людина удосконалює свої якості.
глибокий сенс вислову: "людина — це звучить гордо! " — розуміється тільки завдяки формуванню громадської самостійності людини-особистості, яка знає, що вона насправді чинить у світі і яка відповідає за свої справи. відповідає, керуючись вищими моральними ідеалами і принципами. вони припускають не тільки доброту і працелюбність, чесність і порядність, але й вироблення потреби і уміння відстоювати свої погляди, переконання, свою честь, гідність.
Відповідь:
Вербові сережки.
Коли яскраве, золоте сонечко зігріває землю своїм промінням вси дерева зацвітают. Білим, мов сніг, цвітом вкраваються вишні. Рожевими та білими "свічками" рясніють знамениті на всю країну київськи каштани. Квітнуть оксамитово-фіолетовим кольоом духмяні кущі бузини. Але давайте поглянемо на чудовц рослину-символ рідної України. Здлгадалися, про кого йде мова? Ні, не про калину, а про красуню-вербу. Щовесни дерево вкривається пухнастими сірими котиками, а в квітні котики замінюють розкішні золоті сережки - вербовий цвіт. Стрункі юні верби пишаються у своєму вбранні, наче молоді дівчата в обновках. Яскраво-жовті, мов сонечко, верби своїм дрібним цвітом осипають маленькі садові доріжки та вузенькі вулички. Щороку я милуюся вербами, та ледь стримую руки, що так жадають збрати у красунь золоті сережки. Але нехай краще пишні золоті шати ясніють для всіх, а не тільки для мене чи моїх друзів!