Цей вислів став уже крилатим. Особливо щодо української пісні, бо українців у світі знають як співучий народ. Пісня супроводжує людину все життя: від народження й до самої берізки (так каже моя бабуся). Мама мені співала колискових пісень, а потім, коли я трохи підріс, вона вчила мане гарно говорити і ми з нею разом співали коротенькі дитячі пісеньки, особливо мені подобалася пісенька "Котку, котку рябку, викопай нам грядку".
У піснях народ народ ніби записав усю історію, тому є пісні історичні, є побутові, чумацькі, є обрядові пісні та безліч дитячих пісеньок. А у нас на книжковій полиці стоїть дуже цікава книжка "Історія України в народних піснях", там можна прочитати про все: і про Богдана Хмельницького, і про лицарів, що боронили землю від ворогів, і про героїчну Марусю Богуславку, яка визволила бранців із полону.
Українці — народ жартівливий, тому в збірниках пісень можна знайти безліч жартівливих пісень. І радість, і смуток, і душевні переживання народ вилив у пісню. Тож справді, пісня — душа народу.
ответ: дружба — один з найпрекрасніших проявів людських почуттів та емоцій. емоційний стан людини значно поліпшується, якщо вона людьми, що є близькими їй за духом.
практично кожному з нас потрібен друг і кожен знає, як іноді важко, коли немає поруч нікого. найголовніше у дружбі, на мою думку, взаєморозуміння, підтримка, увага, терпіння та любов один до одного. якщо хочеш дружити, повинен розуміти, що це не тільки приємне проведення часу, але й відповідальність, коли твій друг потребує підтримки — чи то емоційної, чи матеріальної.
объяснение:
Объяснение:
Иди в жопу