М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чиїми роздумами про счастя закінчився твір скарб

👇
Ответ:

ответ:Твір "Скарб" закінчився роздумами Олекси Петровича Стороженко про життя

Объяснение:

4,5(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
supermosyagina
supermosyagina
27.03.2020

Відповідь:

Судячи з усього хлопці відрізняються навіть зовнішньо. Ява кремезніший,  цупкіший, У нього "весь ніс і щоки у рудому ластовинні". Ява говорить швидко, наче з кулемета строчить. Саме Ява головний фантазер і генератор різних ідей. Він видумував різні штуки-викаблуки для того, щоб прославитися. Ява змінював свою мрію про майбутню професію, як циган коні.  

Павлуша більш тендітний, делікатний, спокійний, розважливий. У Павлуші "великі відстовбурчені вуха".  Говорить Павлуша повагом, розтягуючи слова. Павлуша в основному підтакував Яві і підтримував його у всьому. Павлуша як з першого класу почав мріяти про професію льотчика, то так цій мрії і не зраджував.

Пояснення:

цитати: І Ява весь час вигадував різні штуки-викаблуки заради нашої слави. не часто мене Ява хвалить.

Ява міняв професії, як циган коні. Сьогодні він моряк, капітан далекого плавання. Завтра він геолог. Післязавтра директор кондфабрики ("по три кілограми "Тузика" на день можна їсти"). Тоді футболіст київського "Динамо". Тоді художник. Тоді звіролов, що ловить для дресирувальників хижих тигрів, барсів та ягуарів. А сьогодні, бачте, міліціонер.

Я ж — ні. Я як ото вирішив ще у першому класі, що буду льотчиком, так досі держусь, не схибив.

4,6(91 оценок)
Ответ:
usb55991
usb55991
27.03.2020

Знаменита фраза про те, що «усі ми вийшли з гоголівської «Шинелі»», означає, мабуть, що гірка і пронизлива тема «маленької людини» на довгі роки стала найтрагічнішою в російській літературі.

відома фраза, яку приписують Достоєвському - "Всі ми вийшли з гоголівської "шинелі". Цю фразу він сказав в розмові з французьким критиком Еженом де Вогюе. Вогюе приводив цю фразу неодноразово, прямо прізвище Достоєвського не вказуючи, але явно на нього натякаючи. Та й взагалі, фраза характерна для Достоєвського, він саме так і думав, що вся російська література 40-60-х років про страждання "маленької людини" вийшла з "шинелі" Гоголя. Досить згадати ранні твори самого Д. - "Бідні люди", "Білі ночі" і т.д.

І означає вона саме те, що після "шинелі" багато російські письменники почали в своїх творах експлуатувати (в хорошому сенсі цього слова) тему "маленької людини"

4,5(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ