М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як відбувається прощання Любави та Ждана? Чи подібне прощання Любави й Ждана та прощання Ярославни та Ігоря?

Прокоментуйте зустріч коханих після походу.

Що‌ можна сказати про кохання на прикладі головних персонажів твору?

Як‌ вдалося простому хлопчині стати видатною особистістю?

За‌ яких умов Ждан знайомиться зі Славутою?

Які‌ таланти має Славута?

Які стосунки склалися між Ігорем і Славутою?

Як Славута ставиться до походу проти половців?

Чому‌ Славуту люблять не лише князі, але й прості люди?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
daniladremov
daniladremov
05.03.2023
Народився 4 грудня 1878 року в м. Білопілля Слобожанщини, Сумської області в чумацько-селянській сім’ї. Закінчив початкову школу й двокласне училище, а у віці 15 років (1893) вступив до хліборобської школи у містечку Деркачі неподалік Харкова. Брав участь у випуску рукописних журналів «Комета» та «Первоцвіт», в яких з’являються його перші вірші. Став вільним слухачем агрономічного відділення Київського політехнічного інституту, незабаром через матеріальні нестатки змушений був залишити його. У 1903р. вступив до Харківського ветеринарного інституту. Опісля працює на Дарницькій скотобійні. Визначальним фактом у житті стала поїздка на відкриття пам’ятника І. П. Котляревському в Полтаві. Творчість виразно поділяється на два періоди — в Україні (1907–1918) та в еміграції (1919–1944). Подорож Гуцульщиною у 1912 р. збагатила поета незабутніми враженнями. У 1913 р. побував в Італії. Після більшовицького жовтневого перевороту опиняється за кордоном (1919). За кордоном оселяється і періодично живе в Будапешті, Відні, Берліні, Празі, видає ряд збірок, основна тема яких — туга за Україною. На твори, писані Павлом Тичиною на замовлення партії, Олександр Олесь відгукнувся віршем-докором «І ти продався їм, Тичино…». 22 липня 1944 року Олександр Олесь помер у Празі, невдовзі після того, як одержав повідомлення про загибель сина Олега Ольжича.


4,7(87 оценок)
Ответ:
mkudrya
mkudrya
05.03.2023

Відповідь:

Не знаю суть завдання, тому що воно вже фактично з відповіддю, хіба що зазначити чому саме така ця відповідь

1. Чи хотіли хлопці прорити метро під клунею? (Ні) вони хотіли його прорити під свинарником

2. Дідусь в покарання примусив їх це метро закопувати назад? (Так) ну, не те щоб у покарання, але раз вирили самі, то й засипали самі.

3. Батько Яви грав на гітарі? (Ні) він грав на скрипці

4. Кандидатура цапа Жори не підійшла на тореадорський бій, бо він був з одним рогом? (Ні) його кандидатура не підійшла, тому що на думку Яви "Жора дуже балакучий. Весь час мекекече. Ми й оплесків не почуємо. і йдеться про бій биків, а не цапів".

5. Діда Яви звали Варава? (Так) це дійсно так

6. Хлопці шукали порятунку від Контрибуції в калабані? (Так) якщо можна так сказати цитата "Те, куди ми влетіли, чесно кажучи, ставком можна було назвати лише умовно. Колись дійсно тут був величенький ставок-копанка. Але він давно пересох, замулився і перетворився на звичайнісіньку калабаню".

7. Сестра Яви не вимовляла літеру,,Л”?(Ні) Яришка не вимовляла літеру "Р"

8. Ява вигадував штуки-викаблуки заради слави? (Так) цитата "І Ява весь час вигадував різні штуки-викаблуки заради нашої слави".

9. За проїзд у метро хлопці мали брати п’ять копійок з учительки української мови? (Ні) цитата "Станція "Клуня" — станція "Крива груша". Три копійки в один кінець. Родичі безплатно. З учительки арифметики — п'ять копійок".

10. Замість бою биків хлопці ледве не влаштували бій дураків? (Так)

цитата "Перший отямивсь я. — Стривай, — кажу, — годі. А то замість бою биків у нас вийшов бій дураків".

11. На килимку, який був обраний в реманент тореадорів було зображено песиків? (Так) цитата "Килимок був червоний, і на ньому вишито троє кумедних цуценят, що сиділи вкупочці, прихилившись одне до одного головами. То були Цюця, Гава і Рева..."

12.Зробити підводного човна запропонував Павлуша? (Ні) цитата"Слухай, — раптом каже Ява, — а давай зробимо… підводного човна".

13. Зробити підводний човен хлопці вирішили з плоскодонки? (Так) цитата "— Аз чого?  — Із старої плоскодонки. Отої, що біля верби… напівзатоплена

14. Щоб витягти цуценя з криниці, хлопці принесли з дому мотузок? (Ні) відв"язали мотузок, на якому була припнята коза. Цитата:  — А де взять вірьовку? — А ондо припиначка.  — Так на ній же коза! "

15. Павлусь дружив з Явою ще з першого класу? (Ні) хлопці до четвертого класу не дружили, хоч і жили по-сусідству. цитата " До четвертого класу я з ним не дружив.  Він був уредний.  Так я вважав".

16 Фараоном обрали Карафольку? (Ні) Фараоном обрали Павлушу, хоча він і так підозрював, що вибір впаде на нього, бо "був страшенно невезучий"

17.Павлуша мріяв стати льотчиком? (Так) цитата "Я як ото вирішив ще у першому класі, що буду льотчиком, так досі держусь, не схибив".

18. Ява з Яришкою найчастіше сварилися через велосипед? (Так) цитата Ми з Яришкою найчастіше сварилися саме через той мій велосипед.

19. Після одуження Ява обіцяв завжди давати Яришці велосипед? (Так) цитата "Дорога Яришко, люба моя сестричко, я тепер завжди даватиму тобі велосипед — коли тільки захочеш! Чесне слово!"

20. Дід Варава на полюванні, коли стріляє, ліве око онучею зав’язує? (Так) цитата "А дід (ви уже з ним знайомі) — мисливець завзятий, на полюванні, коли стріляє, ліве око онучею зав'язує. Бо в нього ліве око без правого не примружується"

21. Ява щодня чистив зуби, робив зарядку і взагалі був зразковим учнем? (Ні) зразковим учнем Ява не був аж ніяк

22. Павлушина мати була депутатом райради, ланковою кукурудзоводів? (Ні) цитата "А мої батьки — звичайні собі колгоспники.

23. Контрибуція була бридлива й охайна? (Так) цитата "Вона була бридлива, охайна корова".

24. У Яви був велосипед «Ластівка»? (Ні) цитата "А який же був велосипед! "Україна". З багажником, і з фарою, з ручним гальмом.

Пояснення:

4,6(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ