М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Коли виникла авторська література і фолькльор?

👇
Ответ:

ответ: на початку XIX століття

4,7(5 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
prkf
prkf
04.08.2020

  михайлик - чудовий, допитливий, розумний хлопчик. він цікавиться всім, що його оточує тваини, природа, пейзажі та інше.

  мене михайлик зачепив своїм відношеням до всього. він цікавий у спілкування, навіть іноді здається, що трохи мрійливий, але я для мене було б велика честь провести декілька хвилин у його і.

  я вважаю, що такого хлопчика, як михайло не можливо не любити. лише за його розмов, як на мене, можна розслабитися, не дивлячись на цікавість розмови. в його селиші люди відносилися до нього добре, навіть з повагою.

  мені здається, що єдиним мінусом для самого хлопця є те, що його мрійливість, розтяжливі думки будуть заважати йому у навчанні і навіть у звичайному спілкуванні, особливо коли потрібно коротко і точно виразити свою думку. а в цьому є і плюси михайлик у майбутньому злегкість зможе добре висловитися на велику публіку.

пояснення:

текст можна розкидати по пунктам

 

4,4(24 оценок)
Ответ:
liza1437
liza1437
04.08.2020

ответ:

природа відігравала особливу роль у житті і творчості лесі українки. весна, літо, осінь, зима — це не просто пори року, що змінюють одна одну. весна для хворої на туберкульоз кісток лесі була передвісником тепла, надією на одужання. у багатьох її творах звучить мотив весни, її цілющого впливу на всіх і на все.

літо —, це сонце, тепло, ласкавий вітерець. улітку леся почувала полегшення, хвороба неначе відступала, а настрій був бадьорий;

осінь і зима приносили з собою дощі, холоднечу, слабування і нові поразки у боротьбі з туберкульозом. але негода ніяк не впливала на творчу активність поетеси. якось вона у листі написала: "часто у поетів настрій поетичний залежить від погоди — одні найбільше пишуть навесні, в чудову погоду, другі можуть писати тільки під час осінніх дощів, у мене ж сей настрій залежить най більш від того, яка погода в душі, і я пишу найбільше в ті дні, коли на серці негода, тоді чогось швидше робота йде".

але ніяка негода не впливала на прояв любові поетеси до рідного краю. з ніжністю писала леся українка про ліси і озера волині, синій дніпро, південні степи україни, чудові карпати і мінливу красу чорного моря.

у 1888 році леся українка вперше їде до моря і свої враження від мандрівки описує у ліричному циклі із дев'яти творів "подорож до моря". вірші цього циклу нагадують щоденник, у якому поетеса занотовує побачене і неначе веде читача від луцька до одеси.

вірш "красо україни, подолля" — третій вірш циклу. перед читачем розгортається картина, на якій зображено "хороші, красні села", "хати садками вкриті, срібним маревом повиті". останні два рядки строфи "коло сел стоять тополі, розмовляють з вітром в полі" нагадують шевченківські образи.

 

поїзд їде далі, і розгортаються нові картини: "хвилюються лани золотії", "бори величаві, густії провадять таємну розмову". раптом виринають "ярочки зелененькі, стежечки по них маленькі, перевиті, мов стрічечки, збігаються до рі" вірш написано так, що складається враження присутності читача в подорожі. краєвиди змінюються так швидко, наче їдеш у поїзді і спостерігаєш за природою із вікна.

зовнішня краса поділля чарує, але вона не заступає народного горя. вірш розпочинається і закінчується строфою:

красо україни, подолля!

розкинулось мило, !

здається, що зроду недоля,

що горе тебе не

та горе і недоля є. вони поки що приховані розкішними барвами літньої природи; села хороші, красні тільки здалеку. убогі хатки укриті садками, ніби срібним маревом. і як же не хочеться розвіювати ілюзорну ідилію. нехай швидше летить поїзд, нехай на довше збережеться мажорний настрій, адже попереду лесю чекає тяжке життя, сповнене болю і страждань, від яких ні втекти, ні заховатися.

объяснение:

4,4(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ