Без слів, без мудрості геніальних поетів України суспільство б не прожило а ні дня. Чому спитаєте ви? Я дам відповідь – тому, що суспільство ні при яких обставинах не може обійтися без поетів та їх творчості. Вони – є невід’ємною частиною нашого сьогодення.
Із самого народження поезія супроводжує людину. Своєму маляті мати співає колискові пісні, читає дитячі віршики, які вчать дитину любити і поважати батьків, захищати добро від зла тощо. В школі, вивчаючи поезію, дитина вчиться цінувати життя, вчиться бути вірним сином або дочкою своєї країни. Завдяки поетам та їх поезії можна навчитися розпізнати в своєму серці справжнє кохання. Поезія вчить людину тому, як зберегти це кохання і пронести в своєму серці, не зраджуючи йому, через все своє життя
Україна моя починається там, де туга моя кінчається. Я дуже сильно обожнюю мою Малювничу Україну але жаль що вже так мало сел але декілька у Луцьку *ето мой город если что если ты тут не живешь то поставь на свой* бо усе такі мое місто воно маленьке але я знаю кущик тут і кожну травинку) в Україні дуже классно е чорне і азовське море а також чорне море у нас сама найбільша частинка його) і я дуже рада що народилася в Україні і я не хочу померти в америці англії а тільки в рідненькому місці це Україна!
Объяснение:
Вовкулака — надзвичайна напівфантастична істота – людина, здатна обертатися вовком або зачаклована в цього звіра. Вовкулаки могли бути вроджені та зачаровані (обернені). Вродженим Вовкулакою ставала людина, що народилася під певною планетою.
Швайка — ручний інструмент чоботаря, товсте шило у вигляді товстої (переважно зігнутої) металевої голки на держалні для проколювання отворів, дірок, переважно з дерев'яною ручкою. Назва походить від слів «швач», «шити».
Пла́вни(Плавні): Длительно затапливаемые поймы рек и озёр, и дельты, покрытые зарослями кустарника, тростника, рогоза или осоки. Растения при характерном водном режиме — амфифиты. Сами заросли тростника, рогоза, осоки, ив и других растений на затапливаемых поймах рек и озёр и в дельтах рек.
Шала́ш(Курінь) — простейшее лёгкое укрытие, представляет собой сооружение, изготовленное по технологиям плетения из жердей и палок, покрытых ветками, дёрном, травой и т. п., защищающее от ветра, зноя, холода и осадков. Являлся первым строившимся примитивным убежищем, защищавшим человека от непогоды.