М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Переказ одного з епізоду Іван Сила

👇
Ответ:
николаева7
николаева7
03.12.2020

Іван Сила - це українська народна казка про хороброго та розумного хлопця на ім'я Іван, який переживає різні пригоди. Одним з епізодів цієї казки є історія, коли Іван Сила змагається з великими та сильними хлопцями у силових вправах.

Одного разу Іван Сила прийшов на ярмарок, де відбувалися різноманітні змагання та конкурси. Там він побачив групу мускулистих хлопців, які хвалилися своєю силою та були впевнені, що ніхто не зможе перемогти їх у силових вправах.

Іван Сила вирішив взяти участь у цьому конкурсі та довести свою міць. Почалася перша вправа - заломити стовп. Першим випробував свої сили найсильніший з хлопців. Він напружився, підняв стовп, але не зміг його заламати. Потім спробували інші, але ніхто не здолав завдання.

Тоді настав черга Івана Сили. Він взявся за стовп, але не намагався його зламати просто фізичною силою. Він обдумав ситуацію та сказав: "Стовп, стовп, заламайся, як в хату за !" І на диво, стовп миттєво заламався, створивши прохід. Всі дивувалися, як це вдалося Івану Силі, але він лише посміхнувся і перейшов до наступної вправи.

В інших вправах, таких як перекидати камінь чи піднімати великі ваги, Іван Сила також застосовував свій розум та винаходиливість, щоб перемогти. В результаті, він переміг у всіх силових вправах і став найсильнішим чоловіком на ярмарку.

Цей епізод ілюструє, що не завжди фізична сила є головною. Розум, винахідливість та розумні підходи можуть до подолати будь-які труднощі і досягти бажаного результату.

4,4(87 оценок)
Ответ:
Wjdjsjsksji
Wjdjsjsksji
03.12.2020

20-річний Іван Сила – простий хлопець з верховини, який приїздить у місто, бо у своєму селі побив начальникового сина, та й батько говорив Іванові їхати у світ, бо він їв за чотирьох. Іван має під 2 метри зросту, відкрите обличчя, ніжні, майже дівочі риси обличчя, міцно збиту статуру та широчезні плечі. На станції Іван зійшов з односельчанином, вуйком Микульцем. Коли вони відійшли перекусити, то почули ґвалт: троє дядьків гналися за обірванцем і кричали: "Злодій!". Переслідуваний хлопець зашпортався і впав, виявилося, що він вкрав булку. На хлопця накинулися крамарі. Іван Сила взявся захищати хлопця, бо вважав його німим. Крамарі налякалися могутнього Івана і пішли геть.

Объяснение:

4,4(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mixa867
mixa867
03.12.2020

Поруч із життєрадісністю, ліричністю, безпосередністю в Ми­хайлика формуються й такі риси, як глибока пошана до батьків, чесність, працьовитість, співчуття, щире вболівання за вбогих одно­сельчан.Кожний день Михайлика сповнений чарівності, різних пригод і таємниць. І в усьому виявляється його гідність і щира вдача: за розвагами хлопчик не забуває про свої обов’язки, з радістю допома­гає своїм батькам і подружці — лісовичці Любі.Образ Михайлика справляє гарне враження на читача. Мені бхотілося, щоб якомога більше людей були схожими на цього хлоп­чика.Подробнее:ОБРАЗ МИХАЙЛИКА У ПОВІСТІ М. СТЕЛЬМАХА «ГУСИ-ЛЕБЕДІ ЛЕТЯТЬ» - 7 клас - Українська мова та література -

4,8(52 оценок)
Ответ:
Часто серед молоді виникає таке запитання: «Зара­ди чого можна віддати своє життя? В якій ситуації?» Скажімо, друг зазнав нападу озброєних бандитів. Зви­чайно, в такому випадку не можна стояти осторонь, не­обхідно йому до Але ж знову-таки — це надто вузький підхід. Ну, а коли в подібному становищі опи­ниться незнайома людина? Теж на до треба прийти обов'язково! Інакше не будеш себе поважати.Тепер уявіть таку ситуацію. Людина тоне. Ти на бе­резі, але не вмієш плавати. Звичайно, треба зробити все можливе, щоб її врятувати. Але чи треба самому кида­тися в воду? Мабуть, це буде безглуздою жертвою. На­віть тоді, коли той, хто тоне,— твій найближчий друг, однаково не до А залишаючись на березі, можливо, щось і зробиш для його врятування.Із наведених прикладів уже неважко зробити висно­вок: не можна перевіряти дружбу готовністю віддати життя. В крайніх ситуаціях, у годину тяжких випробу­вань люди жертвують собою. Але не заради самої дружби. В ім'я високих, благородних ідеалів, в ім'я тор­жества справедливості, в ім'я права називатися Люди­ною з великої літери.
4,5(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ