М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Художные засобы напишите ! може, так би невидимо й жив — та котроїсь липневої ночі впала зірка з високих верхів у дитячі незамкнені очі, пропекла борозну межи брів і засіяла пам'ять затулитись од неї хотів — та долоня була замалою.

👇
Ответ:
vanyadrachuk2004
vanyadrachuk2004
20.11.2021
Епітети: невидимо жив; 
Метафори: впала зірка високих верхів; пропекла борозну межи брів; засіяла пам'ять золою;
4,6(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
donerkebab
donerkebab
20.11.2021

—привіт

—привіт

—ти знаєш що відбувається на території києво-печерської лаври?

—так. Нещодавно я дивився про це сюжет

—що саме тебе вразило?

— мені не сподобалось те, що не дивлячись на те, що лавра входить до спадщини юнеско на її території споруджують нові будівлі, тим самим знищуючи її. А що вразило тебе?

— те що за останні 6 років на території перебудували 16 об`єктів, зокрема південні ворота і північні брами лаври. Знищили монастирський сад,побудувавши на тому місці будівлю

— а огорожу монастирського саду фактично знищили, у заповіднику лікарня з церквою над корпусом добудували церковну баню без жодних документів

—на мою думку це вандалізм, адже знищувати пам’ятки архітектури власної країни це не правильно

— це знищило загальну атмосферу лаври

—добре бувай, мені час йти

—бувай

4,6(86 оценок)
Ответ:
5Артём
5Артём
20.11.2021
Читаючи повість Івана Франка "Захар Беркут" мені дуже сподобалися два герої, які після себе залишили в мені надзвичайно приємні відчуття. Це були Максим Беркут і Мирослава.

Максим Беркут — наймолодший син Захара, перейняв ідеали батька, хоробро б’ється у першій сутичці з монголами. Закоханий у боярську дочку — Мирославу. Максим Беркут дуже схожий на свого батька. Він успадкував всі його риси: сміливий, чесний, справедливий, незалежний. Певною мірою також зразковий чоловік серед громади. Коли Максим опинився в полоні монголо-татар, і ті запропонували йому стати на зрадницький шлях: бути провідником у своїй місцевості, а за це в нагороду отримати своє життя. Проте полонений відмовився, бо розумів, що через цей вчинок постраждає багато інших людей. Він вважав, що його життя не гідне життя інших людей, яких він обіцяв захищати.

Мирослава — дочка боярина Тугара Вовка. Не поділяє батькових упереджень і відповідає Максиму взаємністю. Невдало відмовляє батька від зради, і сама переходить на бік тухольців. Вона зробила свій вибір, незважаючи на приклад і прохання батька, якого перестала поважати його за зраду вітчизни. Мирослава сміливо стала на захист Тухольщини, показавши себе кмітливим тактиком.
4,4(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ