Відповідь:
1А, 2Б, 3Б, 4В, 5В, 6Б, 7А, 8В, 9Б, 10А, 11Б, 12Б
1.Слова «Нечистими руками шпаги не втримаєш» належать: - а)Андрію Степановичу;
2.Ніна Леонідівна Бічуя проживає: - б)у Львові
3. Початок подій, описаних у творі «Шпага Славка Беркути», припадає на: - б)зиму (падав сніг)
4. Хлопці у Стрийському парку врятували: - в)сороку (з перебитим крилом).
5. Був соловеєм-розбійником двору: - в)Стефко Вус. (Можу відрекомендувати: Стефко це, Стефко Вус, соловей-розбійник з нашого двору)
6.Любив малювати: - б)Юлько Ващук (особливо коні)
7.Місто він малював: а)чорними лініями тлі сірого паперу; (Тільки Юльків малюнок на стіні — чорна туш на сірому, аж темному, аркуші паперу — якось не в’язався з рештою тонів у кімнаті)
8.Мав сестричку Настку: в)Стефко Вус.
9.Славко навчався у: б)7-Б класі (А сьомий "Б"? Сьомий "Б" сидів у залі, як одна людина. — Не здавайся, Беркута! Скажи, що ти не винен! — порадив хтось із сьомого "Б").
10. Лілі грала роль у виставі: а) «Лускунчик»; (На сцені повинна з’явитися Лілі — вона запросила клас на прем’єру "Щелкунчика", де має роль Маші маленької).
11. Славко займався: б) фехтуванням
12.Події твору відбуваються у: б)Львові;
Пояснення:
Ри́льський Макси́м Таде́йович (7 [19] березня 1895, Київ — 24 липня 1964, Київ) — український радянський поет, перекладач, публіцист, громадський діяч, мовознавець, літературознавець. Академік АН УРСР. Депутат Верховної Ради СРСР 2—6-го скликань. Народився в Києві (Київська губернія, Російська імперія, нині столиця України). Батько майбутнього поета, етнограф, громадський діяч, економіст і публіцист Тадей Рильський, був сином поміщика Розеслава Теодоровича Рильського та князівни Трубецької. Один із предків Рильських у XVII столітті був київським міським писарем. Прапрадід Ромуальд був учнем василіянської школи; під час Коліївщини (1768) його мало не було страчено (за переказом, він заспівав православний гімн «Пречиста Діво, мати Руського краю», це справило на ватажка гайдамаків таке враження, що він відпустив як хлопця, так і решту засуджених на смерть поляків та євреїв).
Объяснение:
З часом струмочок набрав достатньо води, щоб потекти далі і відправився в подорож.Після довгих тижнів утворення свого нового шляху струмочок нарешті зустрів іншого струмочка більш гордого і лінивого , а згодом і ще одного, природолюбного. Вирішили вони текти разом і продовжували так не один тиждень. Згодом лінивий сказав:" Все, з мене досить, не хочу більш робити собі новий шлях" і залишився на місці а згодом всох. Потекли собі далі ті два струмочки. Текли-текли і зустріли прекрасний природний пейзаж і природолюбний струмочок вирішив залишитись на місці і став озером, що йому через деякий час ставало все самотніше. Потік струмочок сам. І через місяці труду він вийшов до океану і розширився і став великою річкою і утворював він і озера і ще більше річок від себе. Тож пізніш він зрозумів що нехай перший час віддати себе роботі і потім по справжньому насолодитись результатом, ніж покинути її на півшляху і втратити все.