М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Доведіть, що роман "хіба ревуть воли, як ясла повні? " є соціально-психологічним.

👇
Ответ:
annaantonova0
annaantonova0
09.03.2022
Твір “Хіба ревуть воли, як ясла повні?” є соціально-психологічним романом. Це перший в українській літературі соціально-психологічний роман. Він вражає нас своє масштабністю зображення дійсності і в часі, і в просторі. Новаторство твору виявилось в соціальній поведінці героїв та в тонкому психологічному аналізі найпотаємніших порухів людської душі.Головний герой твору-Чіпка. Його народження містить відгук соціальних негараздів. Також в цьому творі йде розповідь про життя українського кріпацтва. Франко казав:”Заглянув у душу глибоко-глибоко…” В цьому романі є глибоке проникнення письменника у духовний світ героїв. Іван Франко казав: “Автори твору здійснюють психологічні розкопки в душу персонажів."
4,7(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
soffi2006
soffi2006
09.03.2022
Межа між думою і історичною піснею досить тонка. Основна їх відмінність у тому, що перша виконується речитативом, а друга — співається. На відміну від історичної пісні, дума має нерівноскладові рядки, переважно дієслівне римування. Складовою частиною героїчного епосу на­шого народу є історичні пісні. їх поява припадає десь на початок XV століття. Тематично вони пов’язані з боротьбою проти турецько-та­тарських завойовників та боротьбою проти власних та польських панів. У них подається народна оцінка історичних подій та історич­них осіб. 
Ду́ма — ліро-епічні твори української усної словесності про події з життя козаків XVI—XVIII століть. Дума (козацька дума) — жанр суто українського речитативного народного та героїчного ліро-епосу, який виконували мандрівні співці-музики: кобзарі, бандуристи, лірники в Центральній і Лівобережній Україні.
4,6(53 оценок)
Ответ:
Samina7161
Samina7161
09.03.2022
У пісні "Ой Морозе, Морозенко" зображено славного козака, який бився з ворогами, захищаючи свою Вітчизну. З цитати "попереду Морозенко сивим конем виграває" ми розуміємо, що він був дуже сміливим. Але не повернувся з бою - його взяли до полону. Проте й у цей тяжкий момент він поводив себе гордо. Морозенко зазнавав жорстокого катування - йому живцем вирвали серце, але він показав себе, як справжній патріот й герой своєї рідної землі, бо він думав не про своє життя, а про долю країни. Цей вчинок заслуговує поваги.
4,8(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ