1. Родина головного героя повісті А. Чайковського «За сестрою» мала прізвище А Щупаки Б Коропи В Судаки Г Лящі 2. Павлусеві було А 13 років Б 15 років В 12 років Г 11 років 3. Із родини Павлуся пішов на Запоріжжя А дід Андрій Б батько Степан В брат Петро Г дядько Іван 4. Умовне місце, де збиралися козаки, мало назву А Глибока криниця Б Трохимова балка В Свиридова могила Г Іванів стан 5. Коли сотник віддав наказ наступати, Петрусь А дуже зрадів, бо нарешті він міг побачити справжній козацький бій Б дуже злякався В вирішив сховатися, щоб не вскочити в халепу Г сприйняв це як належне 6. Коли виявилося, що серед бранців немає Ганни, Павлусь вирішив А повернутися додому Б умовити козаків виступити в похід та знайти його сестру В залишитися разом із батьком і братом на Січі Г вирушити на пошуки сестри
Чи важко бути творчою особистістю ? Я вважаю , що так . Деяких просто не розуміють оточуючих . Деякі не можуть просто " знайти " себе . Люди з покон віків займалися малюванням , графіті , скульптурою, музикою і акторською майстерністю. Скільки відомих людей ми знаємо - Клод Моне , Бетховен , Бах , Ольга Куриленко , Міла Йолович та ін. Всі ці люди неодміно дуже талановиті . Але скільки випробувань життям вони пройшли , пережили . Не про сі вони розповідають , щось приховують.
На мій погляд , бути творчою , відомою людиною зовсім нелегко , а дуже важко.
В роки Громадянської війни Вороний виїхав за кордон. Тим не менш, він дуже переживає за долю України і в 1926 році повертається на Батьківщину. Здається, що все чудово, тим не менш, над поетом збираються чорні хмари. Знайшов він час повертатися! З-за доносів його виселяють з Києва, а потім засуджують на три роки сталінських таборів. Потім його доля невідома. Є свідчення, згідно яких Вороний ще довго перебував у в'язниці, а потім виїхав з Києва до Воронежа, де і помер в 1942 році. Але є інші факти: поет був розстріляний 7 червня 1938 року. Але повернемося до написання нашого твору. Звичайно, треба проаналізувати саму поему «Євшан-зілля». Вона нескладна для розуміння ідейно-образний зміст поеми лежить на поверхні. У цій поемі поет зачіпає проблему історичної пам'яті, уславлює борців і народних героїв, протестує проти національного і соціального гноблення.
Через весь ваш твір має пройти одна-єдина думка про історичну пам'ять народу, про зв'язок її з минулим, сучасним. Особиста доля Миколи Вороного ніби відбилася в легенді-алегории про «Євшан-зілля». У висновку твору ваші міркування треба пов'язати з сучасністю. І протягом твору не забувайте про власні думки і враження.