М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Значення приказки "з чужої біди не смійся"

👇
Ответ:
polina7snoy
polina7snoy
15.03.2020
Це означає те,що якщо ти будеш сміятися з чужої біди то таке може трапитися із тобою і ти зрозумієш як ти неввічливо вчинив
4,6(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ElenaBorova
ElenaBorova
15.03.2020

Леонід Кисельов відомий українському читачеві на Заході з невеличкої добірки поезій та короткої біографії, надрукованої в журналі "Сучасність" (1973,7-8) і із статті Івана Кошелівця, вміщеної в цьому ж журналі в 1981 році. На Україні, до появи його перших українських віршів у 1968 році, ім'я Кисельова було знане тільки вузькому колу київських письменників старшої та молодшої генерації. 

Матеріали його життєпису дуже скупі. На основі коротеньких уведень до його віршів, що друкувалися в радянській періодиці, посилань на його особу в "Веселому романі", написаному його батьком у 1970 р., оповідання Юрія Щербака (Щербак Ю. Маленька футбольна команда. Оратарія для голосу і дитячого хору. Пам'яті молодого поета Леоніда Кисельова //Дніпро. -1972. -4. -С.69-83), присвяченого Кисельову (чи Льоні, як усі друзі його залюбки називали), та інших знахідок, хочемо накреслити бодай загальний силует цього, з багатьох поглядів, непересічного поета й непересічної людини. 

Народився він у Києві, в 1946 р., в родині російськомовного письменника Володимири Кисельова. Не сягнувши зеніту свого поетичного обдарування, помер у жовтні 1968 р. від недуги лейкемії, проживши всього двадцять два роки.

4,4(98 оценок)
Ответ:
jauprosto
jauprosto
15.03.2020

Відповідь:

Твір алегорично подає важливу й складну моральну дилему: як виховати "справжню" людину, тобто особистість, яка підтверджуватиме статус вінця природи не тільки за морфологічно-фізичними показниками та складною диференціацією частин всього організму, а й духовним розвитком, рівнем культури, який, на мою скромну думку, полягає й у обраній ролі при взаємодії з природою. Глазовий підкреслив це через місце дії - зоопарк, доволі прозоро натякаючи на питання утримання тварин у неволі.

Пояснення:

4,6(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ