М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему що є виявленням багатства духовного світу людини

👇
Ответ:
Вуди228
Вуди228
17.04.2020
Як показує практика, матеріальне багатство стає згубним, якщо людина не володіє духовним багатством. Бувають випадки, коли люди миттєво ставали мільйонерами, вигравши в лотерею або отримавши спадщину. На питання про те, як змінилося їхнє життя після отримання грошей, багато відповідали, що їх життя сильно ускладнилася. У їх розпорядженні з'явилися великі суми, але вони не стали щасливими: навпаки, у них з'явилося багато нових проблем.

Якщо ми не виробили собі джерело духовного багатства, то ніякі суми грошей не зроблять нас щасливими. Щастя не в матеріальному, а духовне багатство. Матеріальне багатство може залежати від безлічі зовнішніх факторів, які перебувають поза межами нашого контролю. Духовним багатством можна керувати, тому що воно — справа внутрішня.

Звичайно, матеріальні вигоди можуть бути позитивним чинником нашого життя. З ними у нас немає проблем з харчуванням, оплатою рахунків. При сильній економіці матеріальне багатство дає надійний захист. Але що відбувається, якщо стан економіки погіршується? Коли ми створюємо духовне багатство, наша внутрішня впевненість завжди залишається з нами. Якщо ми втратимо наших заощаджень та джерел доходу, наше духовне багатство допомагає нам вистояти і заповнити втрати. Якщо наше життя заснована на духовному багатстві, ми знаходимо глибоке і надійне спокій, якого не можна отримати тільки від матеріально багатства. Ви коли-небудь думали, що найсильніше в житті? Сильне — тобто те, що дозволяє подолати саму життя, подолати можливості людини. Що допомагає багатьом йти все життя вперед, множити своє щастя і багатство, втілювати мрії? Що породжує ентузіазм? Що дає людині силу і енергію? Що робить людину безсмертною і непереможним? Що дозволяє робити неймовірні речі? Що перетворює одних у щасливих людей, а інших — у нещасних. Що надзвичайно розповсюджене явище? Що є у нас, у кожного в особистому розпорядженні, але дуже багато хто не користуються цим належною мірою? Багато хто не вірять у силу цього. Коли ж ми довіримось на це, то немає для нас перепон, ніхто не може завадити досягти того, чого ми хочемо. Ця дивовижна річ — думка. Ми живемо фактично не у фізичному світі, а світ свого розуму.

Всі навколишні нас предмети були народжені думки. Думки — це речі. Оскільки думки невидимі, ми можемо не усвідомлювати реальність їх існування. Деякі матеріальні втілення думок можуть з'являтися через години, дні і навіть роки з дня виникнення.

Помилково недооцінювати роль розуму. Наші думки також формують нашу особистість і не менш важливі, ніж нашу поведінку. Насправді думки — одна з форм поведінки. Якщо наші негативні думки, то ми самі стаємо негативною особистістю.

В результаті розщеплення атома з'явилася можливість вивільняти величезна кількість енергії і перехоплювати невидимі хвилі енергії у Всесвіті. Мохаммед говорив про цю силу: «Розщепіть атом, і в його серці ви виявите Сонце» . Наш розум насправді є величезним расщепляющим атоми циклотроном, здатним вивільнити потік динамічної творчої енергії, сформувати всі образи, що народжуються в нашій уяві, і втілити їх в реальність. Ідея, яка утримується у свідомості, може притягувати до себе все, що потрібно для її реалізації.

Отже, думка — найсильніша річ у світі, а розум — найефективніше знаряддя в досягненні успіху.
4,4(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pppooppaoappo
pppooppaoappo
17.04.2020

В творчестве Байрона не только поэзии. Он известен и как автор поэм “Шильйонський узник”, “Гяур”, “Корсар”, “Лара”, драматических произведений “Манфред”, “Каин”, романа в стихах “Дон Жуан” и др. Мировое признание молодому автору принесла его поэма “Паломничество Чайльда Гарольда”, герой которой, разочаровавшись в сладких мечтах юности, убегает от общества в далекие экзотические края, где ищет среди дикой природы гармонию жизни. Интересно, что Байрон настолько ярко и увлекательно описывал события и картины природы в поэмах, что читатели отождествляли автора с героями каждой его поэмы. Например, поэта - с образом Чайльд Гарольда, даже считали, что он некоторое время был пиратом, потому, что очень искусно и точно описал пиратский быт в поэме “Гяур”.

В 1818 году, во время пребывания в Италии, Байрон пишет ліроепічну поэму “Мазепа”. Именно это произведение открыл европейской публике неизвестную тогда страну - Украину.

В биографии Ивана Мазепы любопытство и желание потомков найти разгадку вызывают два факта. Первый - служба гетмана у польского короля, а затем возвращение на родину. Второй - это попытка обрести независимость Украине за шведов. Попытка эта потерпела поражение в Полтавской битвы 1709 г. Первый из этих фактов относится к сфере легенды, которая надолго очаровала западный романтизм, второй - к сфере истории, что до сих пор имеет очень сильное и живое политическую окраску. В 2009 году Украина особое внимание уделила празднованию двух знаменательных дат - 300річчя со дня смерти Ивана Мазепы и 300річчя Полтавской битвы. Наши современники почтили эти два события, провели большую исследовательскую работу по объективного трактовки этих исторических событий. И все же вернемся к истории.

Отец Ивана Мазепы мечтал о большой карьере для своего сына, поэтому после окончания им КиєвоМогилянського училища (академии?), выслал его служить пажом при дворе польского короля ЯнаКазимира.

ЯнКазимир имел привычку ежегодно выряжать на чужбину трех талантливых молодых людей благородного происхождения для улучшения их образования. Мазепа попал в их число. Он посетил Германию, Францию и Италию, получил там прекрасное образование и воочию увидел уровень культуры европейских стран. В 1659 г. Мазепа вернулся в Польшу. Тем временем события международной политики предоставили совсем другое направление его бурной судьбы.

4,5(59 оценок)
Ответ:
даша2336
даша2336
17.04.2020
Той жінку покинув, А той — сестру, а найменший — Молоду дівчину.(Ой три шляхи широкії);   Не прийнялись три ясени, Тополя всихала;(от туда же);   Бо вас лихо на світ на сміх породило, 
Поливали сльози(думи мої)   Садок вишневий коло хати, 
Хрущі над вишнями гудуть, 
Плугатарі з плугами йдуть, 
Співають ідучи дівчата, 
А матері вечерять ждуть.(Садок вишневий);   Поклала мати коло хати 
Маленьких діточок своїх; 
Сама заснула коло їх.(Садок вишневий)   Я сам занівечив свій вік, І ні на кого не жалкую, І ні у кого не я, Нічого не Варнак)
4,7(93 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ