Одна з найважчих проблем, перед якою виявляється молода людина, – це вибір кар’єри. Звичайно, є люди, які з шести років “знають”, що вони хочуть бути докторами, або льотчиками, або пожежниками, але більшість з нас не знаходять часу для ухвалення рішення про вибір професії.
Вибір професії займає час, і ви багато про що повинні подумати, оскільки намагаєтеся вирішити, чим би ви хотіли займатися. Ви можете виявити, що повинні будете ходити на спеціальні курси, щоб придбати кваліфікацію по певному виду роботи, або можете дізнатися, що ви повинні будете отримати деякий досвід роботи, отримати достатньо знань, щоб підготуватися до якої-небудь діяльності.
Звичайно, в житті не погано б знайти “свою” професію, ту, яка ближче до тебе, до твоєї душі, щоб не мучитися і не мучатися все життя.
Объяснение:
Граф Дорант — збіднілий дворянин, який утратив можливість, але не бажання «широко» пожити на чужий кошт.
Дорант хоче поліпшити свої справи, одружившись із багатою маркізою Дорименою, але залицяння потребує грошей. Із цією метою Дорант використовує простодушного пана Журдена. Граф схиляє пана Журдена до думки, що Доримена не проти прийняти його залицяння. Заради здійснення своєї заповітної мрії — стати аристократом — пан Журден надсилає маркізі коштовні подарунки, улаштовує для неї розваги та бенкет у своєму домі.)
Джерело: https://dovidka.biz.ua/harakteristika-doranta-mishhanin-shlyahtich
Художні засоби у вірші М.Вороного "Іванові Франкові" :
Звертання: мій учителю і друже; о, друже мій; мій славний друже.
Еітети: скажений шал, невгамовне сумління, велетень могучий, меч блискучий, страшні удари, таємні чари, святоблива ліра, нікчемний крам.
Протиставлення: велетень-гнобитель/геній-визволитель.
Порівняння: влучна, як з неба блискавиця; стоять, немовби теж до бою; зав'януть, як без сонця квіти.
Риторичні оклики: О, ні!
Риторичні запитання: Чи все ж те розумом збагнути, / Що дасться серцеві відчути? І чи можливо без утрати / Свобідний творчий дух скувати?
Єдинопочаток(анафора): В ній в с і краси кольори сяють, /В ній всі чуття і змисли грають!; Всі наші радощі і жалі, Всі ті боління і надії.