М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Короткий зміст розповіді "ніч перед боєм"(мне лень читать прост что бы училке рассказать и норм оценку получить)

👇
Ответ:
Lera6807
Lera6807
30.10.2021
"Ніч перед Різдвом": короткий зміст і коментарі В останню перед Різдвом ясну і морозну ніч з однієї хати через трубу вилетіла відьма. Вона, мелькаючи в небі, почала збирати в рукав зірки. Так починається чарівна повість М. В. Гоголя «Ніч перед різдвом », короткий зміст якої буде представлено в цій статті. А з іншого боку неба, чорною точкою підлетів чорт, ну зовсім як «губернський стряпчий в мундирі ». Він стягнув з неба місяць, думаючи, що таким чином насолити ковалеві Вакулі, і той не зможе прийти до своєї коханої красуні Оксані, бо її батько, козак Чуб, побоїться в темну ніч вийти з дому. Але, на жаль, мрії риса, затаїв образу на Вакулу, намалевал його в церкві, не збулися. Як розповідає «Ніч перед Різдвом», короткий зміст який ви читаєте, Чуб не зміг встояти перед бажанням випробувати славної варенухи у дяка, і Вакула безперешкодно прийшов до Оксани. В новостях ТСН рассказали, как победить псориаз за 2 дня! Возьмите... Читать далее » Чазова: "Не пейте вредные таблетки при скачках давления! Лучше растворите..." Читать далее » Правда його визнання викликають у вітряної красуні тільки насмішки. Розсерджений, він йде відчиняти двері, в яку хтось стукає, з одним бажанням, нам'яти боки першого ліпшого. І Чуб, який повернувся додому і побачив на порозі сердитого Вакулу, тут же нагородив його поштовхами, злякався, думаючи, що зайшов якось не туди. Тому він відправився до відьми Солохи, матері коваля, не знаючи, що у неї вже був в гостях сам чорт. Правда, як розповідає «Ніч перед Різдвом», короткий зміст якої ви читаєте, метка господиня змушена була заховати його в мішок, бо до неї завітав голова. Але і йому довелося ховатися в мішку від прийшов «на вогник» дяка. А той, почувши стукіт у двері, теж зачаївся в мішку. Чуб, а це він стукав, недовго воркував з господинею - додому повернувся сердитий Вакула, якому кохана, сміючись, сказала, що піде за нього, тільки якщо він принесе ті черевички, які є у самої цариці! В ТСН поведали, как лечить псориаз за 2 дня! Возьмите 1 свежую... Читать далее » Чазова: "Не пейте вредные таблетки при скачках давления! Лучше растворите..." Читать далее » Побачивши посеред хати мішки, хлопець, розсерджений і сумний, навіть не помічаючи їх тяжкості, вирішує винести «сміття» геть. Але на шляху його зустрічає Оксана, яка при всіх знову нагадує про черевичках. І коваль, що не взвідя світла, біжить, куди очі дивляться, з одним лише маленьким мішком за спиною.



4,7(76 оценок)
Ответ:
vikaivanova12
vikaivanova12
30.10.2021
У землянці, де зібралось приблизно 30 чоловік Іван Добробут питає капітіна Петра Колодуба про його «внутрішній секрет». Петро відповідає, що його змінив відступ через Десну, коли він познайомився зі старими дідами – рибаками. Вони відступали вже декілька днів і були останніми хто мав перейти через Десну. Переправити їх мали два діди-рибалки Савко і Платон. Всю дорогу діди між собою обговорювали відступаючих, що вони мали нову форму та не були справжніми солдатами, адже відступали. Діди казали, що справжні солдати мають захищати свій край і людей, а не тікати від смерті, так як кому судилося померти, то смерть його кругом наздожене.
На заперечення Троянди Платон відказав йому, що в того мала душа, якщо страх більший ніж ненависть до ворога. Дід Платон на прощання сказав Колодубу, що не тими вони сповнені емоціями, що в них має бути не жаль та скорбота, а ненависть до ворога і презирство до смерті, адже перемагають горді, а не жалісливі. Саме ці слова змінили Петра і зробили тим, ким він зараз став. Тепер у Петра є тільки бажання після війни побачили діда Платона, та Іван Добробут сказав, що цьому вже не бути. Коли всі відступаючі пішли, німці сказали перевести їх також через Десну, і коли вони вже були посеред річки, діди попросили один у одного пробачення і втопили німців, себе і човни. Вижив лиши один Іван Добробут – він був онуком діда Савки. Петро, а з ним і інші солдати встали, преклонили коліна і мовили: «Готові на будь-який огонь!»
4,5(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
зика23
зика23
30.10.2021

Вроде...

Объяснение:

1. Майбутній силач прийшов на світ 1899 року в родині Федора Фірцака в селі Білки на Іршавщині. У батьків було десятеро дітей. Його дід Іван Вільхович у лісі вбив ведмедя поліном, за що в селі його прозвали Силою.

2. Підлітком Іван пошкодував корову і, впрягшись до плуга, сам зорав поле. Коли телиця пошкодила ногу, хлопець приніс її додому на плечах.

3. Через бійку з односельцем Клином, під час якої Іван Фірцак виламав дубовий хрест, яким лупцював нападника, його посадили до в’язниці, звідки він утік, вирвавши ґрати. Тоді його хотіли покарати нагаями в сільському уряді, але Іван не дався.

4. Чеський чиновник Вацлав Прохазка (Закарпаття тоді входило до складу Чехословаччини), що служив нотарем у Білках, побачивши неабияку силу хлопця, спрямував його з листом-проханням до свого брата, власника заводу в Празі, який потребував дужих робітників. Так Іван у сіряку та крисані з веретяною торбиною поїхав до столиці, хоча перед тим думав помандрувати на заробітки в Бельгію, де трудився його дядько.

5. Однак у Прохазки він не затримався, хоч і зарекомендував себе як робітник добре: крутив корбу, яка підіймала вантажі. Коли йому, звільнивши кількох працівників, запропонували робити це самому (таке було Іванові під силу), він посварився з власником і звільнився.

6. Після заводу Прохазки пішов працювати вантажником на залізничний вокзал, де була чітка оплата за кожен перенесений кілограм ваги. Норму від-робляв за півдня.

7. Першим спортивним поєдинком для закарпатця став бій із мандрівним силачем Вілетом, що заробляв собі на прожиток виступами на вуличних аренах. Бій для Вілета скінчився трагічно, його забрали на носилках. Однак тоді Івана помітив тренер Ондржей Нейман. Фірцак називав його «паном професором». Юнак тренувався із 25-кілограмовою гирею. Не тільки носив її вдома у дворі, а і їздив із нею трамваєм.

8. На чемпіонаті з важкої атлетики Чехословаччини підняв вагу 150 кг і здобув золоту медаль. Став першим вантажником в історії чехословацького спорту, що виграв першість республіки. Тоді йому виповнилося 23 роки.

9. Головним суперником Івана був чемпіон країни Колар Грдлічка, з яким вони згодом побилися в ресторані «Слован», за що Фірцак заплатив штраф, бо чех служив у поліції. Після виграшу першості Іванові також запропонували стати правоохоронцем, але він відмовився.

10. Дорогою на Карлові Вари автомобіль, яким керував тренер, зазнав аварії. Ондржей Нейман загинув, а Іван шість тижнів провів у лікарні. Поліція заарештувала його, звинувативши в убивстві. Однак двоюрідний брат Неймана адвокат Гайхел знайшов запис у щоденнику покійного, в якому той відгукувався про Івана якнайкраще. Він узяв спортсмена під гарантію, сплативши велику грошову заставу.

11. Мачок Маклер, головний постановник, що 30 років пропрацював у «Герцферт-цирку», запропонував Іванові стати зіркою арени. Тут українець виконав відомі номери: «Груди замість ковадла» – брилу трощили молотом на його грудях; «Зуби мамонта» – Фірцак прибивав долонею дубову дошку до столу, використовуючи 20-сантиметрові цвяхи; після того, як кілька осіб не могли її відірвати, він прикладав хусточку до голівок цвяхів і витягав їх зубами; «Залізне серце» – триметрову рейку клав собі на плече, четверо асистентів звішувалися на неї, пробуючи її зігнути. Коли їм цього не вдавалося, він руками вигинав із неї серце. У Відні цупив зубами платформу з меблями, а в Женеві загальмував руками дві машини. Перед президентом Чехословаччини Фірцак показав номер «Шия під штрекою» – десятеро чоловіків згинали на карку Івана залізничну рейку, коли той лежав на столі.

Читайте також: ТойХтоСтавСилою

12. У США Сила виконав рекламний трюк: ліг на землю й легкове авто переїхало йому через горло. Фотокартка цього номера обійшла чимало американських газет. Згодом він увів його до своєї програми під назвою «Людина під колесами машини».

13. Після місячних гастролей «Герцферт-цирку» в Лондоні королева Британії, яка відпочивала зі своїм почтом у Блекпулі, за гостей показати програму у п’ятитисячному залі цирку Тауер. Тут Іван тягнув ланцюгом вантажну машину, наповнену людьми.

14. Після виступу відбувся імпровізаційний боксерський поєдинок із Джоном Джексоном, що закінчився для останнього серйозною травмою. На гастролях у Парижі на Івана Фірцака напали прихильники англійського спортсмена, який викинувся з 10-поверхового будинку, бо не міг більше виходити на арену з пошкодженою грудною кліткою. Українця підступно за на вечерю й побили камінням на вулиці, де він непритомний пролежав цілу ніч. У черепі виявили тріщину. Лікар-віртуоз замість шматка пошкодженої черепної кістки вставив платинову пластину. Два місяці атлет ходив із забинтованою головою, а надалі виступав у перуці.

15. В Іспанії брав участь у кориді, під час якої вбив бика, вирвавши йому роги.

4,6(95 оценок)
Ответ:
MAK222222
MAK222222
30.10.2021
Слова можно сравнить с золотом,иногда некоторые слова могут очень порадовать человека (да это иносказательный смысл -_-)
ветер можно не с чем не сравнить,ну если с вьюгой с ураганом)
Дорогу можно сравнить с с путем в другое место (Да странное сравнение :) )
Книгу можно сравнить с пищей для ума,она нам дает много информации,еще ее можно сравнить с чем то очень ценным (ведь есть книги которые передают по поколению и хранят как зиницу ока)
А зубную щетку можно сравнить с обычной щеткой,все щетки выполняют свою обязаность -что-то чистить
4,7(81 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ