М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Розповідь на тему . відпочинок на морі

👇
Ответ:
миркинс
миркинс
07.12.2020
Нарешті ми з сім’єю біля моря. Як добре, що можна цілий день відпочивати. Мама поряд і не поспішає нікуди, тато вчить мене плавати. Ми разом плануємо день, розважаємося. Дні, на жаль, летять швидко. Я вже добре вивчила місцевість, тому батьки іноді відпускали мене погратися з іншими дітьми на невеликий майданчик. Там завезли спеціально для дітей пісок, бо навколо була галька, і ми з радістю будували замки.

Ось і того дня я була архітектором на будівельному майданчику. Будівництво вже майже завершувалося, коли маленька дівчинка почала руйнувати наш замок. Вирішила пояснити їй, що так робити не можна, але вона нічого не хотіла слухати. Залишалося тільки поскаржитися мамі неслуха. Та ніхто не відгукнув­ся на моє запитання: «Чия це дівчинка?» І раптом чую, що по радіовузлу пере­дають повідомлення, що зникла дівчинка трьох років у рожевому купальнику і білій панамі. Тоді я взяла маля за руку і повела до радіовузла. Там стояла її заплакана мама. Обидві були раді зустрітися, жінка подякувала мені. Я ж поспішила до своїх батьків, бо й вони могли кинутися мене шукати. Швиденько прибігла до них і розповіла про випадок. Батьки похвалили мене, тато купив морозиво.

Як чудово, коли все закінчується добре. Радісно стає на серці, коли відчуваєш, що твій вчинок приніс радість іншим людям. Приємно робити хороші справи.
4,4(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
egorbroggo
egorbroggo
07.12.2020

Усна народна творчість — це основа нашої безмежно багатої культури. Це наш дух, наша душа, наша пісня, якій світ дав найвищу оцінку. Використання вікового досвіду народу завжди допомагало нашим письменникам. Починаючи від Котляревського, ми можемо побачити в їхніх творах яскраві зразки народної мудрості, цього невичерпного й справді цілющого для художника джерела.

Фольклор бере свій початок ще з тих часів, коли не було ні писемної літератури, ні письма взагалі. Усна народна творчість слугувала народу для власних потреб, як-то: колискові, казки, загадки, примовки. Вони мали прищепити дитині любов до народної творчості, надати їм зразки моральної норми поведінки, сформувати естетичні смаки.

Протягом століть напруженої боротьби за національне і соціальне визволення український народ творив сувору, мужню й водночас ліричну поезію — думи та пісні. Ці перлини народної творчості не втратили і ніколи не втратять свого наукового та культурного значення, адже в них відбито світогляд народу на кожному етапі його історичного розвитку, його моральноетичні погляди, естетичні смаки.

Основний пафос дум — оспівування ратних подвигів українського народу, проповідування здорової суспільної та сімейної моралі. Герої таких дум як "Втеча трьох братів із города Озова", "Отаман Максим Старий", "Іван Богун", "Хмельницький та Барабаш", "Олекса Попович" стали вже загальновідомими символами боротьби за краще майбутнє українського народу. Кобзарі співали ці думи в українських містах та селах, несучи людям звістку про подвиги, віщуючи про нові битви та події визвольної боротьби.

Історична пісня, як і дума, збагачувалась кращими надбаннями близьких їй жанрів народнопоетичної творчості, хоч завжди була цілком самостійним жанром. Історичні пісні були покликані зобразити страждання людей, коли палали міста та села України, коли молодих людей забирали в полон, а старих — нищили. Про це йдеться у таких відомих історичних піснях, як "Зажурилась Україна, бо нічим прожити", "За річкою вогні горять", "В Цариграді на риночку".

Сюжети нашої минувшини, оспіваних народних піснях та думах, невмирущі, вони вічні. Саме тому українські письменники намагалися використати їх для створення не тільки історичних, але й художніх творів. Завдяки їм віковий досвід народу й досі передається з уст в уста наступним поколінням.

4,6(63 оценок)
Ответ:
sagal63
sagal63
07.12.2020
1. Чим різняться фольклор і авторська література?• 2. Назвіть основні жанри епічного і драматичного фольклору.• 3. На які жанрові форми поділяється народна лірика?• 4. Прикмети яких епох збереглися в народному весіллі?• 5. Які язичницькі та християнські традиції переплелися у весільно • 6. У яких етапах весільного обряду переважає сум, у яких – радість?• 7. Які символічні образи використовують у піснях, пов’язаних з випіканням короваю?• 8. Що символізує гільце?• 9. Доберіть якомога більше епітетів і порівнянь, що характеризу ють нареченого і наречену у весільних піснях.• 10. Прочитайте народні пісні про родинне життя, дослідіть основні мотиви та поетику цих творів.• 11. Прочитайте вдовині пісні. Який образ жінки постає в них? Яки ми художніми засобами його створено?• 12. Які основні стильові особливості пісень про кохання? Доберіть власні приклади для їх характеристики.• 13. Дайте визначення поняття «балада». Проілюструйте кожну жан рово стильову ознаку балади самостійно дібраними прикладами.• 14. Чому фольклорист Олексій Дей назвав балади «епосом нещас них людських доль»?• 15. Проаналізуйте мотиви, символіку й поетику кількох самостійно дібраних родинно побутових та історичних балад.• 16. Доберіть якомога більше народних пісень, у яких використано символічний образ Дунаю.• 17. Проаналізуйте пісні, які починаються паралелізмами. Де це можливо, з’ясуйте їхню символіку.• 18. Доберіть п’ять балад, у яких використовуються пейзажі, по ясніть їхнє символічне значення.• 19. Поясніть, чому твір «Цвіте терен, цвіте терен» – лірична пісня, а «Ой чиє ж то жито, чиї ж то покоси» – балада.• 20. Пам’ятаючи, що текст без мелодії – лише половина народної пісні, прослухайте кілька пісень про кохання і балад у запису чи в живому виконанні. Як мелодія допомагає розкрити мотив пісні?• 21. Які риси української душі яскраво виявилися в народних піснях? Проілюструйте конкретними прикладами.Творчі завдання 1. Перечитайте пісні про кохання. Який ідеал дівчини і парубка постає з цих творів? Як народ розуміє сутність справжньої любові? Свої міркування ілюструйте текс тами пісень. 2. Детально вивчивши народну творчість, прокоментуй те висловлювання діячів культури про українську пісню. Проілюст руйте їх конкретними прикладами. 3. Уважно перечитайте чи прослу хайте пісню «Сонце низенько, вечір близенько». Як український національний характер позначився на змісті та формі цього твору? ВОт тебе План  ))
4,5(34 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ