М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Міні твір на тему захоплення людиною

👇
Ответ:
lilarthur
lilarthur
14.06.2021

Кожна людина не схожа одна на іншу. Ми всі різні. В нас різні погляди та різні захоплення. Про нас говорять наші друзі, наші вчинки та дії. Цікавих речей існує безліч, про все хочеться дізнатися і всьому навчитися. Але у кожного є свої вподобання, якими займаються не тому що треба, а тому, що це цікаво. За ними непомітно плине день, від них не втомлюються, а навпаки ніби заряджаються енергійністю та бадьорістю.




Я хочу розповісти про моє улюблене заняття, над яким я проводжу весь свій вільний час – заняття музикою. Сьогодні я вмію грати на трьох музичних інструментах: акордеоні, фортепіано та гітарі. Постійно тренуюся, кожен день вдосконалюючи свою майстерність. Навіть провівши пів вихідного дня за музичним інструментом зовсім не втомлююся, а навпаки маю бажання продовжувати ще.
В нашій родині велике значення музиці надає мама. Вона в мене вчитель, прекрасно володіє грою на фортепіано, має чудовий голос. Коли збираються друзі батьків, мама обов’язково розважає всіх віртуозною майстерністю гри на інструменті. Постійно в домі лунають ліричні та жартівливі мелодії. Тому в мене є живий приклад, мій ідеал та одночасно друг і помічник – мама. Я навіть не пам’ятаю коли вивчив нотну грамоту. Мабуть, одночасно із вмінням говорити. Для мене фортепіано така ж звичайна річ в кімнаті, як і стіл та ліжко. Я завжди знав де яка нота знаходиться на клавіатурі та зрозумів це тільки зараз, пишучі ці рядки.
Я багато задоволення отримую від гри. Мені подобається музика Баха, Бетховена та Шопена. Окрім класичних творів, полюбляю робити обробки мелодій сучасних виконавців. Друзям подобається коли знайома мелодія, звучить по іншому.
В музично школу я пішов з дев’яти років. На другому році навчання треба було обрати другий музичний інструмент. Обрав акордеон – люблю його звучання. Знання клавіатури правої руки полегшує його опанування. Ну а на грати на гітарі я вже навчився сам. Знаючи нотну грамоту і підглядаючи за друзями у дворі, було досить легко освоїти третій музичний інструмент – класичну гітару.
Окрім улюбленого заняття я багато часу приділяю навчанню, спілкуванню з друзями та спорту. Однак музика назавжди заполонила моє серце і вже ніколи не полишить його.
4,6(27 оценок)
Ответ:
Vitalyfifa
Vitalyfifa
14.06.2021
1) Кожна людина має захоплення. Один любить співати, інший — збирати маленькі іграшки. Людина, яка має захоплення, — цікава людина, з якою ні­коли не буває нудно. Захоплення дає можливість людині у повній мірі про­явити себе.

Захоплюватись можна будь-чим. Ось мені, наприклад, подобається танцю­вати. Саме через танець я передаю свої почуття, настрій. Для мене день, прожитий без танцю, — сірий, звичайний день, в якому не відбулось маленького, але такого необхідного дива.

Всі ми маємо таланти, потрібно лише розгледіти їх та направити в потрібне русло.

 

2) Ще з раннього дитинства мама водила мене на безліч гуртків, але серед усього, що я відвідував мені найбільше до душі плавання і єдиноборства. Плавання - це дуже хороший і корисний вид спорту, він розвиває в людині витривалість і загартовує як морально, так і фізично. Мама віддала мене в басейн що б я навчився плавати і трохи загартувався, так як часто хворію. Але у свої десять років я вже багато досяг в плавання. Я беру участь у багатьох змаганнях і навіть зайняв 3 місце у стилі брас.

Так само паралельно з плаванням я займаюся єдиноборствами. Цей вид спорту дійсно мене підкорив. Скільки в ньому не стільки сили, скільки мудрості і сили духу. Я раніше й подумати не міг, що захищатися треба ще бути мудрим і хитрим, і цього нас вчать прийоми самозахисту. Так само з нами проводить роботу психолог і я дуже багато для себе цікавого дізнався. Знаючи навіть маленькі ази вже можна постояти за себе або захистити ближнього, що дуже важливо для хлопчаків мого віку.

Ці два захоплення стали для мене основними і я багато вкладаю в них сил і, звичайно ж, всю свою душу.

 

3) Моїм улюбленим заняттям є читання книжок. Кожен протягом життя не один раз звертається до них, звертається за знаннями, за порадою. Адже книга – це помічник, порадник, вірний друг, провідник у світ фантазій та мрій. Вона допомагає мені пізнати себе та навколишній світ, зорієнтуватися у житті, вказує на вихід із складного становища та занурює мене у найпотаємніші куточки душі.

Зараз багато хто вважає, що краще подивитися фільм аніж провести свій вечір у компанії цікавої книги. Але це не так. Читаючи, ми не тільки уявляємо собі героїв, а й відчуваємо по відношенню до них певні емоції. Книгу можна читати багато разів і, дивуючись, весь час знаходити щось нове. А от фільми, зняті за книгами, найчастіше дивляться один єдиний раз, приймаючи і оцінюючи роботу знімальної команди і порівнюючи з оригіналом — книгою.

 Книга — джерело знань!

 

4) Моє хобі – вирощування кімнатних квітів, і я віддаю йому увесь свій вільний час. Дехто може сказати, що для квітів багато не потрібно: поливати та пересаджувати, але це не так. Квіти можна порівняти з маленькими дітками, бо вони потребують багато уваги та клопоту, щоб вони виросли красивими та рясно зацвіли.

Обов’язково треба знати, з якого боку рослині буде достатньо світла та тепла, як часто іі треба поливати, коли пересаджувати та розмножувати. Досвідчені квіткарі знають і те, що квіти дуже полюбляють, коли з ними розмовляють, навіть цілують. Якщо у вас вдома часто сваряться та переходять на підвищені голоси, можете буть впевнені, що квіти среагують на це так – перестануть квітнути, почнуть жовтіти та загинуть. У деяких рослин таке відбувається, коли їх переставляють або повертають, тому робити це треба обережно.

 

5) У мене дуже багато улюблених захоплень. Я люблю читати, я люблю кататися на велосипеді, і мені дуже подобається історія. Але моє найголовніше хобі - це малювання.

Я почав малювати, коли був ще маленьким. Однак, перші мої малюнки були не найкращими . Дещо виходило криво, дещо взагалі не виходило. Але я завжди продовжував малювати. Тепер , мені здається , я малюю дуже добре. Мої роботи висять на стінах у моїй кімнаті . Я часто відправляю свої творіння на конкурси дитячих малюнків і часто отримую дипломи та призи.

 

6) Я обожнюю ігри з м'ячем, а найбільше я люблю футбол. Я граю в цю гру з весни до пізньої осені на спортмайдачику та шкільному стадіоні. А взимку я займаюся футболом у критому залі спортивного комплексу. Мене туди запросив наш шкільний вчитель фізичного виховання, який там теж веде заняття.

Футбол — дуже цікава гра. Вона розвиває швидкість, кмітливість, точність реакції, витривалість. Що б не казали, а футбол тренує не тільки ноги, але й тіло в цілому. Також футбол є командною грою і розвиває згуртованість та командний дух.

 

 
4,8(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Устина мала важке дитинство: «Ватька-матері не зазнаю: сиротою зросла я при чужині, у людях». Відколи у десятирічному вщі йі взяли до панського двору, вона нічого окрім цілоденної, праці й не бачила. Особливо нестерпним життя Устини стало після приїзду панночки-інститутки, до якої її приставили покоївкою.
Устина зазнала багатьох знущань і від старої поміщиці, і від молодої, але це не зломило її життєлюбності і веселої вдачі: «Було мене й б'ють (бодай не згадувать) — не здержу серце, заплачу, а роздумаюсь трохи — і сміюся». Устина прагне волі та вірить у краще майбутнє. «Любо на волі дихнути», — така думка Устини проходить через усю повість.
Життя кріпачок у старої поміщиці було важким: кожного дня праця в «дівочій», постійна лайка від старої поміщиці, а нерідко — бійка. З приїздом панночки в маєток життя стало ще нестерпнішим. Особливо багато лиха зазнала Устина, коли інститутка обрала її собі за покоївку: «Прийду було її вбирати, то вже якої наруги я од неї не натерплюся! Заплітаю коси — не так! Знов розплітую та заплітаю, — знов не так!.. Вона мене й щипає, і штирхає, і гребінцем мене скородить, і шпильками коЛе, і водою зливає, — чого, чого не доказує над моєю головонькою бідною!».
Постійні утиски та знущання залишила свій відбиток у душі Устини, виробивши в неї терпеливість і покірність, але разом з тим, і ненависть до панів. Одного разу інститутка ледве не задушила Устину: «Я тебе на шматки розірву! Задушу тебе, гадино... Вона мене, як схопить за шию обіруч!.. Руки холодні, як гадюки»,
Марко Вовчок через Устину висловила власне ставлення до гнобителів і цим кинула докір інституту «благороднихдівиць»,якнйне давав своїм вихованкам справжніх знань, освіти, не виховував рис благородства: «Чого там панночки нашої не навчено! А найбільш, бачся, людей тумашіти!».
Устина виросла серед чужих людей, тому вона добре розуміє чуже горе, співчуває своїм подругам. Вона добра, лагідна дівчина. Коли Катря запитує Устину, яка з себе молода пані, та відповідає правдиво: «Недобра». Устина здатна на глибокі почуття, щиро кохає Прокопа, вле в умовах кріпосництва їх одруження не принесло щастя. Дівчина солідарна зі своїм чоловіком Прокопом, з Катрею і Назаром, поділяє їхні думки і настрої. її наділено тонким розумом. Устина є виразником народної мудрості: у мові Устини багато прислів'їв («Уродись, кажуть, та і вдайся», «Журбою поле не перейдеш»).
Устина — віддана дружина. Коли пани віддали Прокопа у москалі, до Києва разом з ним виїхала й Устина. її життя в місті трохи покращало, бо вона вже не залежала від панів і сама заробляла гроші для родини. Коли Прокіп пішов з військом у похід, Устина живе спогадами про нього, вірою в краще майбутнє.
Образ Устиии є дещо узагальненим образом жінки-кріпачки із багатьох інших творів Марка Вовчка.

4,6(93 оценок)
Ответ:
Sjsjssj
Sjsjssj
14.06.2021
1661 – заснування першого в Україні університету – Єзуїтської академії. За умовами Гадяцької угоди 1658 року між Україною і Польщею, в Україні мали відкритися два православні університети (академії).
Виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+EnterОдин із них розміщувався у Києві, другий повинен був відкритися у Львові. У цих містах вже не могло бути вищих навчальних закладів іншого віросповідання, а отже, єзуїтська колегія мала бути закрита. Добре розуміючи наслідки такого рішення, єзуїти домоглися перетворення своєї колегії на університет. Указ про це підписав король Ян Казимир 20 січня 1661 року, і цей день вважається датою заснування Львівського університету.
4,4(20 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ