М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Коли і в який період історії нашого народу виникли думи. який твір називают думою?

👇
Ответ:
ududufivuv
ududufivuv
17.07.2020

В XV ст. - час виникнення козацтва.  Дума - це ліро-епічний віршований твір героїчного або соціально-побутового змісту, який виконується речитативом у супроводі кобзи, бандури чи ліри.

8 клас

4,6(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
veratokareva31
veratokareva31
17.07.2020
*ім'я :Герасим Никодимович Калитка
*походження :був багатим крестьянином(про батьків мова не йшлась) (мав наймитів -свідчить про його статок, "глянеш оком навколо-усе твоє:там череда пасеться, там орють на пар , а тут зазеленіла вже пшениця й колосується жито-і все то гроші, гроші, гроші... кусочками, шматочками купував, а вже й у мене набралося:тепер маю двісті десятин-шматочок кругленький! "
*ключові риси:любить гроші, хоче збагатитися ,сенс його життя - гроші:"маю п'ять тисяч, а ще треба не багато не мало- п'ятнадцять тисяч! " "...купить за п'ять тисяч сто тисяч фальшивих... "
*життєва винагорода: Герасим хотів провести свою маніпуляцію з фальшивими грошми, обдуривши саму долю. Але найхитрішим тут виявився жид, котрий обдурив Герасима, підкинувши йому замість фальшивих грошей-папір. Через це Герасим втратив сенс життя в намагався накласти на себе руки. "С а в к а. Стривайте... куме, гляньте Г е р а с и м. А що? Г е р а с и м. бумага!.. обманив! " "на перекладині висить Никодимович".(Герасима врятував копач Бонавентура) я старалась)
4,5(4 оценок)
Ответ:
Алька3105
Алька3105
17.07.2020
Істину про те, що краса врятує світ важко заперечити. Проте слід не забувати про те, що розуміння краси у кожного різне і залежить воно від того, у чому саме людина вбачає силу краси. А її сила може бути у всьому – у шедеврах мистецтва, материнській любові, мальовничих краєвидах рідної батьківщини, любові до ближнього, обличчі немовляти чи дівчини з глянцевого журналу, моральному вчинку або ж у благородній справі. 

Та напевно ніхто не заперечить того, що в першу чергу нас приваблює зовнішня краса. А потім ми уже намагаємось заглянути «всередину» . Яка ж з них важливіша? Зовнішня краса чи внутрішня? Думаю, що внутрішня. Чому? А все доволі просто. Пам’ятаєте, ще Екзюпері сказав, що «найголовніше те, чого очима не побачиш» . І це дійсно так. Спробую довести. Уявіть собі красиву людину, з якої витягнули душу. Що ми побачимо замість неї? Порожнечу. Порожнечу, яку має заповнювати те, що керує нами та нашою сутністю, нашими вчинками та вибором у житті. Саме вона, внутрішня краса, приховує милосердя, чуйність, здатність любити, прощати та йти по життю.. . Саме у ній «ховається» те, за що ми любимо і поважаємо людину. Тільки шкода, що зараз мало таких людей – людей з великої літери та вмінням цінувати внутрішню красу інших. Але вони є, і це вселяє оптимізм. А той, хто не оцінить цю красу, не оцінить уже нічого в людині, навіть привабливу зовнішність.
4,6(77 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ